Връщане към търсене
Итaлия – Услуги на националната поща – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureИталияПубликувано на 30.08.2026 г.
32 дни оставатОписание
Открита процедура, в съответствие с чл. 71 и 151 на Д.л.с. № 36/2023, за заключване на Рамков договор с един икономически оператор, в съответствие с чл. 59, ал. 3 и 154 на Д.л.с. 36/2023, за поръчване на Услуга за доставка на сметките и документите за кредит на потребителите на С.И.И. и на свързаните с тях услуги, поделена на 3 лота, за срок от 12 месеца.
Кодове CPV
Postal servicesPrinting servicesMail delivery servicesComputer archiving services
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und LieferungenИталияPostal servicesКрайна дата в 36 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAИталияPostal servicesКрайна дата в 21 дниПубликувано на 17.08.2026 г.
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.ИталияPublic-telephone servicesКрайна дата в 32 дниПубликувано на 06.08.2026 г.
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società BenefitИталияMail delivery servicesКрайна дата в 11 дниПубликувано на 27.07.2026 г.