Връщане към търсене
Итaлия – Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях – OP226 appalto integrato realizzazione di nuovi capannoni in via Terza Armata a Monfalcone
Consorzio di Sviluppo Economico della Venezia GiuliaИталияПубликувано на 15.07.2026 г.
20 дни оставатОписание
OP226 интегрирано задание за реализация на нови складови в ул. „Трета Армия“ в Монфалконе
Кодове CPV
Works for complete or part construction and civil engineering work
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Közútkarbantartás – PROCEDURA APERTA DI ACCORDO QUADRO 2026/2029 DI MANUTENZIONE STRAORDINARIA DELLE PAVIMENTAZIONI DELLE STRADE PROVINCIALI AREA DI FORLÌ E CESENA
PROVINCIA DI FORLI' - CESENAИталияRoad-maintenance worksКрайна дата в 33 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Olaszország – Alapozás – PROCEDURA APERTA TELEMATICA – APPALTO LAVORI DI RIPRISTINO DELLA SPONDA SINISTRA DEL RIO MAGGIORE – COMUNE DI CHIANNI. CUP D97H23014260007.
UNIONE VALDERA - Servizio Gare e ContrattiИталияFoundation workКрайна дата в 26 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Olaszország – Egyéb épületbefejezési munka – LAVORI DI “REALIZZAZIONE E RISTRUTTURAZIONE DEI CENTRI PER L'IMPIEGO PRESENTI SUL TERRITORIO DELLA CITTÀ DI TORINO - COMPLESSO DELL’EX SEDE DEI GIUDICI DI PACE, SITO IN VIALE DEI MUGHETTI 22 A TORINO, BLOCCO A ED EX MENSA”
SCR PIEMONTE SPAИталияOther building completion workКрайна дата в 48 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Olaszország – Börtönépület kivitelezése – 1101- MI-03/01 - Interventi di ristrutturazione generale e di consolidamento strutturale del padiglione detentivo IV presso la Casa di reclusione di Milano San Vittore CUP D41H14000230001
Provveditorato Int.le Opere Pubbliche Lombardia - Emilia Romagna sede di MilanoИталияPrison building construction workКрайна дата в 30 дниПубликувано на 01.09.2026 г.