Връщане към търсене
Итaлия – Резервни части за локомотиви или за подвижен железопътен състав; оборудване за контрол на железопътното движение – eGPA 10892 "CONDENSATORI ELETTRICI PER IMPIEGHI FERROVIARI"
Trenitalia S.p.A. Direzione Logistica Industriale Acquisti TecniciИталияПубликувано на 24.06.2026 г.
14 дни оставатОписание
eGPA 10892 "ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КОНДЕНЗАТОРИ ЗА ЖЕЛЕЗОПУТНИ ПРИЛОЖЕНИЯ"
Кодове CPV
Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Személygépkocsik – Procedura aperta svolta in modalità telematica per l'affidamento di un accordo quadro ai sensi dell’art. 59, comma 3 del d.lgs.n. 36/2023 avente ad oggetto il noleggio a lungo termine senza conducente di veicoli e i relativi servizi connessi ed opzionali, suddivisa in 2 lotti
SAL srl – Società Acqua Lodigiana srlИталияPassenger carsКрайна дата в 43 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Olaszország – Vasúti berendezések – AQ per la formitura e il servizio di taratura e manutenzione di rilevatori portatili, carrellini e sonde per controlli non distruttivi (CND) ad ultrasuoni ed a correnti indotte su rotaie e deviatoi delle linee dell’Infrastruttura Ferroviaria Nazionale gestita da RFI
Rete Ferroviaria Italiana S.p.A.ИталияRailway equipmentMachines and apparatus for testing and measuringRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusКрайна дата в 51 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – FORNITURA DI AUTOBUS - DIVISA IN QUATTRO LOTTI
Sasa AgИталияPublic-service busesКрайна дата в 47 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – Fornitura di n. 1 autobus alimentato a metano per il servizio di Trasporto Pubblico Locale urbano su gomma in area a domanda debole. Codice CUP D50J21000080001
UNIONE DEI COMUNI DEL PRATOMAGNO - Centrale Unica di CommittenzaИталияPublic-service busesКрайна дата в 29 дниПубликувано на 31.08.2026 г.