Връщане към търсене
Този тендер е изтекъл.
Итaлия – Услуги в областта на банковото дело – App. 134/26 - Procedura aperta servizio gestione carte per reddito di merito
UNIVERSITA' DELLA CALABRIAИталияПубликувано на 19.07.2026 г.
Крайният срок е миналОписание
С Декрет на Директора Генерален прот. № 427 от 09/07/2026 година, това управление е решило да присвои рамковото споразумение с един икономически оператор, съгласно чл. 59 на Д.л. 36/2023, за обекта на услугата за издаване и управление на мултисервизни платежни карти за студентите и персонала на калабрийските университети и за получтелите на допълнението, наречено „реддто ди мерто“. За повече подробности, се препоръчва към проекта на услугата.
Кодове CPV
Banking services
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA ALL RISKS CONTRO I DANNI AL PATRIMONIO IMMOBILE, MOBILE ED ELETTRONICO DI COSMARI SRL - PERIODO 2026-2028"
COSMARI srlИталияInsurance servicesКрайна дата в 32 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta, ai sensi dellart. 71 D. Lgs. 36/2023, per l'affidamento del servizio assicurativo All Risk per il patrimonio immobiliare e mobiliare dell'INRIM, per il periodo 31 dicembre 2026 - 31 dicembre 2029, rinnovabile per 3 anni.
Istituto nazionale di ricerca metrologica - Gare e contrattiИталияInsurance servicesКрайна дата в 41 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO ASSICURATIVO ALL RISKS PATRIMONIO DELLA PROVINCIA DI LODI
Provincia di LodiИталияInsurance servicesКрайна дата в 24 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Olaszország – Biztosításközvetítői szolgáltatások – PROCEDURA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO PROFESSIONALE DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO, COMPRENSIVO DI CONSULENZA, ASSISTENZA E SUPPORTO SPECIALISTICO, FINALIZZATO ALLA GESTIONE INTEGRATA DEI RISCHI ASSICURATIVI E DEI SINISTRI DELLA.O. PAPARDO DI MESSINA
Azienda Ospedaliera Papardo - Ufficio ProvveditoratoИталияInsurance brokerage servicesКрайна дата в 59 дниПубликувано на 01.09.2026 г.