Връщане към търсене
Итaлия – Компютърно оборудване и принадлежности – Fornitura chiavi in mano di un Centro di Controllo Aziendale (CCA) completo di sistemi e sottosistemi integrati, centrali e periferici, di monitoraggio e controllo della flotta (AVM/AVL), Demand Responsive Transport (DRT) e bigliettazione elettronica (SBE), conta-passeggeri e informazione multimediale all'utenza ivi inclusa la Garanzia e servizi accessori (Assistenza, IAAS e Manutenzione) per il p
S.G.M. SOCIETA' GESTIONE MOBILITA' LECCE SPAИталияПубликувано на 22.07.2026 г.
17 дни оставатОписание
Fornitura chiavi in mano на Център за корпоративно управление (CCA), включващ интегрирани, централни и периферни системи и подсистеми за мониторинг и контрол на флота (AVM/AVL), транспорт по запрос (DRT) и електронна билетопродажба (SBE), брояч на пътници и мултимедийна информация за потребителите, включително гаранция и допълнителни услуги (поддръжка, IAAS и техническо обслужване) за период от 24 месеца, както и поддръжка, IAAS и техническо обслужване в режим на Full Service Post Garanzia за период от 96 месеца
Кодове CPV
Computer equipment and suppliesVehicle location systemTransport ticketsPassenger information systemSoftware package and information systems
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – Fornitura di sistemi di rete dati - Edificio U10
Area Approvvigionamenti Beni e Servizi - Settore Gare Beni e Servizi: Ufficio Gare, Ufficio Procedure NegoziateИталияComputer-related equipmentSoftware supply servicesSystem and support servicesКрайна дата в 40 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Számítógépek és tartozékaik – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, SUDDIVISA IN N. 3 LOTTI, PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI HARDWARE PER STORAGE, RETE E SICUREZZA, NECESSARI ALLA REALIZZAZIONE DELLA BUSINESS CONTINUITY TRA L'ATTUALE E IL NUOVO DATA CENTER
IZSAM - Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell Abruzzo e del Molise G. CaporaleИталияComputer equipment and suppliesКрайна дата в 11 дниПубликувано на 27.08.2026 г.
Olaszország – Papír irodaszerek és egyéb áruk – Procedura aperta per la conclusione di un accordo quadro con un solo operatore economico, ai sensi dell’art. 59 del D.Lgs. 36/2023 s.m.i., per l’affidamento della fornitura, comprensiva di spese di trasporto e consegna, di materiali di cancelleria per le esigenze dell’Università di Brescia, per un periodo di 48 mesi
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI BRESCIAИталияPaper stationery and other itemsКрайна дата в 24 дниПубликувано на 24.08.2026 г.
Olaszország – Papíráruk – PROCEDURA APERTA PER LA PER LA FORNITURA DI CANCELLERIA FUORI CONVENZIONE INTERCENT-ER
AZIENDA USL DELLA ROMAGNAИталияStationeryКрайна дата в 10 дниПубликувано на 09.08.2026 г.