Връщане към търсене
Итaлия – Компресори – Fornitura, Assistenza Al Montaggio E Manutenzione Full Service Di N.16 Soffianti A Servizio Del Comparto Biologico Dell’impianto Di Depurazione Di Monza San Rocco
Brianzacque S.r.l.ИталияПубликувано на 03.09.2026 г.
33 дни оставатОписание
Форниране, поддръжка при монтиране и пълно обслужване на 16 вентилатора в биологическото отделение на очистната установка в Монца Сан Роко
Кодове CPV
Compressors
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Ipari robotok – Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.
Fondazione Istituto Italiano di TecnologiaИталияIndustrial robotsКрайна дата в 14 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Italadagoló automaták – Noleggio full service di erogatori di acqua potabile presso gli insediamenti aziendali della Rai di Roma, Milano e Sedi Regionali
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A. - A/MCT/CTDИталияDrinks dispensersVending machinesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Olaszország – Emelő-, árumozgató, be- és kirakodógépek – Fornitura 4 sollevatori telescopici - Bacini Montani
Provincia Autonoma di TrentoИталияLifting, handling, loading or unloading machineryКрайна дата в 27 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Olaszország – Gázfejlesztők – Supply, Installation and maintenance of a PEM Electrolyser for Hydrogen Production at JRC Ispra
European Commission, DG JRC - Joint Research CentreИталияGas generatorsRepair and maintenance of plantElectrical installation workКрайна дата в 27 дниПубликувано на 23.08.2026 г.