Връщане към търсене
Итaлия – Софтуерни пакети за информационни технологии (ИТ) – GE2619 - Estensione piattaforma di backup Rubrik
InfoCamere ScpAИталияПубликувано на 20.07.2026 г.
5 дни оставатОписание
GE2619 - Продължение на платформата за резервно копиране Rubrik
Кодове CPV
IT software packageMainframe computer
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Iparspecifikus szoftvercsomag – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA MEDIANTE PIATTAFORMA DI INTERMEDIAZIONE TELEMATICA SINTEL PER LA FORNITURA DI UN SOFTWARE PER LA GESTIONE DELLA FORMAZIONE AREU PER LA DURATA DI 48 MESI
Agenzia Regionale Emergenza Urgenza (AREU 118)ИталияIndustry specific software packageКрайна дата в 32 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Olaszország – Licenckezelő szoftvercsomag – VAG26F8853 - Fornitura di licenze di prodotti Microsoft e relativi accessori - 2° edizione
Viveracqua s.c. a r.l.ИталияLicense management software packageКрайна дата в 28 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Olaszország – Valós idejű utas-ismeretterjesztő rendszerek – Programma Regionale Sardegna FESR 2021-2027. Fornitura e installazione di 120 paline della tipologia E-paper comprensive di software, pulsante per sintesi vocale, accessori e piattaforma di gestione
CTM S.p.A.ИталияReal-time passenger information systemКрайна дата в 19 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Olaszország – Dokumentumkezelési rendszerek – ACQUISIZIONE DI UN SERVIZIO INTEGRATO PER IL MANTENIMENTO ED INTEGRAZIONE DEL SISTEMA DI RILEVAZIONE PRESENZE E PAYROLL DI CINECA
CINECA Consorzio InteruniversitarioИталияDocument management systemКрайна дата в 24 дниПубликувано на 26.08.2026 г.