Връщане към търсене
Итaлия – Компютърни и офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на мебели и софтуерни пакети – Sistema dinamico di acquisizione della Pubblica Amministrazione per la fornitura di prodotti e servizi per l'informatica e le telecomunicazioni ID 2681
Consip S.p.A. a socio unicoИталияПубликувано на 17.06.2026 г.
Няма даден крайен срокОписание
Настоящата процедура, проведена от Consip S.p.A. в името на Министерство на икономиката и финансите, има за предмет създаването на Динамична система за закупуване на публична администрация за доставка на продукти и услуги за информатика и телекомуникации, разделена на категори по стоки, както е по-добре посочено в Договорните условия.
Кодове CPV
Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – Fornitura di sistemi di rete dati - Edificio U10
Area Approvvigionamenti Beni e Servizi - Settore Gare Beni e Servizi: Ufficio Gare, Ufficio Procedure NegoziateИталияComputer-related equipmentSoftware supply servicesSystem and support servicesКрайна дата в 42 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Számítógépek és tartozékaik – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, SUDDIVISA IN N. 3 LOTTI, PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI HARDWARE PER STORAGE, RETE E SICUREZZA, NECESSARI ALLA REALIZZAZIONE DELLA BUSINESS CONTINUITY TRA L'ATTUALE E IL NUOVO DATA CENTER
IZSAM - Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell Abruzzo e del Molise G. CaporaleИталияComputer equipment and suppliesКрайна дата в 13 дниПубликувано на 27.08.2026 г.
Olaszország – Papír irodaszerek és egyéb áruk – Procedura aperta per la conclusione di un accordo quadro con un solo operatore economico, ai sensi dell’art. 59 del D.Lgs. 36/2023 s.m.i., per l’affidamento della fornitura, comprensiva di spese di trasporto e consegna, di materiali di cancelleria per le esigenze dell’Università di Brescia, per un periodo di 48 mesi
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI BRESCIAИталияPaper stationery and other itemsКрайна дата в 26 дниПубликувано на 24.08.2026 г.
Olaszország – Papíráruk – PROCEDURA APERTA PER LA PER LA FORNITURA DI CANCELLERIA FUORI CONVENZIONE INTERCENT-ER
AZIENDA USL DELLA ROMAGNAИталияStationeryКрайна дата в 12 дниПубликувано на 09.08.2026 г.