Итaлия – Други услуги за населението – MG P1_19 11/03
Описание
MG P1_19 11/03
**Обявление за обществена поръчка**
**I.2) Закупвател**
**Официално име:** Европейска комисия
**Адрес:** 1049, Брюксел, Брюксел, Бельгия
**Пощенски код:** 1049
**Град:** Брюксел
**Държава:** Бельгия
**Телефон:** +32 22991111
**Факс:** +32 22961313
**e-mail:** [email protected]
**URL:** europa.eu
**I.3) Придобиване на информация и документи**
**Документи за участие:** Документите за участие се предоставят на адреса, посочен в раздела I.1) на настоящото обявление.
**I.4) Предаване на предложения**
**Дата и час на крайния срок за подаване на предложения:** 11.03.2019, 12:00 часа
**I.5) Описание на закупуването**
**Общ обем на закупката:** 1000000.00 EUR
**II.1.1) Наименование на закупката:** Покупка на офис оборудване
**II.1.2) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.3) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.4) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.5) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.6) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.7) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.8) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.9) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.10) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.11) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.12) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.13) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.14) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.15) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.16) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.17) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.18) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.19) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.20) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.21) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.22) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.23) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.24) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.25) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.26) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.27) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.28) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.29) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.30) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.31) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.32) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.33) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.34) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.35) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.36) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.37) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.38) Код на закупката по CPV:** 30200000
**II.1.39) Кратко описание на закупката:** Закупка на офис оборудване за Европейската комисия.
**II.1.40) Код на закупката по CPV:** 30200000
Кодове CPV
Документи и подаване
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Áthelyezési, költöztetési szolgáltatások – SERVIZIO DI TRASLOCO, FACCHINAGGIO E MOVIMENTAZIONE DI MATERIALI E ARREDI PRESSO LE STRUTTURE DELL’A.S.L. TO3
ASL TO3ИталияRelocation servicesКрайна дата в 49 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Olaszország – Gyógyfürdői szolgáltatások – Procedura aperta per conto del Comune di Bagni di Lucca per la concessione, in finanza di progetto, della gestione dello Stabilimento Termale ‘Jean Varraud’, previa progettazione ed esecuzione di interventi di salvaguardia, recupero e valorizzazione
AMMINISTRAZIONE PROVINCIALE DI LUCCA - Servizio Centro Unico Gare, Centrale unica di committenza, Provveditorato, Archivio e ProtocolloИталияSpa servicesКрайна дата в 33 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Olaszország – Temetői és halotthamvasztási szolgáltatások – SERVIZIO PER LA GESTIONE, CONDUZIONE E MANUTENZIONE ORDINARIA DELL’IMPIANTO DI CREMAZIONE DI PIAZZA CIPRESSI A CINISELLO BALSAMO PER LA DURATA DI 24 MESI
Comune di Cinisello BalsamoИталияCemetery services and cremation servicesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 02.09.2026 г.
Olaszország – Ebtenyésztési szolgáltatások – Procedura aperta, ex art. 71 del D.Lgs 36/2023, per l’affidamento del "Servizio di ricovero, custodia e mantenimento dei cani randagi pericolosi, catturati sul territorio del Comune di Castellammare di Stabia" da aggiudicarsi con il criterio dell’offerta economicamente più vantaggiosa con il prezzo fisso, ai sensi dell'art. 108 del D.Lgs. 36/2023 ss.mm.ii..
Comune di Castellammare di StabiaИталияDog kennel servicesКрайна дата в 25 дниПубликувано на 01.09.2026 г.