Връщане към търсене
Итaлия – Резервни части за локомотиви или за подвижен железопътен състав; оборудване за контрол на железопътното движение – GPA 10886 per l’affidamento della fornitura dii “Finestrini, Vetri e accessori per Rotabili Ferroviari” suddivisa in 3 lotti
Trenitalia S.p.A. Direzione Logistica Industriale Acquisti TecniciИталияПубликувано на 23.06.2026 г.
12 дни оставатОписание
GPA 10886 за предоставяне на доставка на „Прозорци, стъкло и аксесоари за железопътни вагони“, разделена на 3 лота
Кодове CPV
Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAИталияRailway equipmentКрайна дата в 44 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeИталияRefuse-compaction vehiclesКрайна дата в 37 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaИталияPublic-service busesКрайна дата в 20 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLИталияPublic-service busesКрайна дата в 12 дниПубликувано на 02.09.2026 г.