Връщане към търсене
Този тендер е изтекъл.
Portugália – Fényelektromos napelemmodulok – Fornecimento e Instalação de UPAC´S Na FEUP - PRR Fundo Ambiental
Universidade do PortoПортугалияПубликувано на 08.06.2026 г.
Крайният срок е миналОписание
Fornecimento e Instalação de UPAC´S Na FEUP - PRR Fundo Ambiental
Кодове CPV
Solar photovoltaic modules
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Portugália – Propán és bután – CONCURSO PÚBLICO INTERNACIONAL N.º 10/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DO ACORDO QUADRO PARA FORNECIMENTO DE GÁS
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarveПортугалияPropane and butaneКрайна дата в 27 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Portugália – Tüzelőanyagok – Concurso Público n.º 3/SRAA/2026 com publicidade internacional para a celebração de contrato de aquisição de combustível para abastecimento da frota de viaturas e máquinas do Gabinete do Secretário Regional da Agricultura e Alimentação e dos Serviços de Desenvolvimento Agrário de Ilha
Secretaria Regional da Agricultura e AlimentaçãoПортугалияFuelsКрайна дата в 25 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Tüzelőanyagok – 4026021954/DA/E0002/2026-Aquisição de Gasóleo a Granel Portugal Continental
Estado-Maior do ExércitoПортугалияFuelsКрайна дата в 25 дниПубликувано на 01.09.2026 г.
Portugália – Kőolaj és párlatok – Fornecimento de Combustíveis Rodoviários para a Frota de Águas de Gaia, EM, SA em Postos de Abastecimento Públicos
Águas de Gaia, EM, SAПортугалияPetroleum and distillatesКрайна дата в 13 дниПубликувано на 20.08.2026 г.