Връщане към търсене
Итaлия – Плаващи конструкции – ACQUISIZIONE DI NR. 3 BETTOLINE PER IL TRASPORTO COMBUSTIBILE NAVALE (NATO F-76 E/O NATO F-76 HVO AL 100%) DA 500,00 MC, DEL RELATIVO SUPPORTO LOGISTICO INIZIALE E ASSICURAZIONE DI SERVIZI E FORNITURE A SUPPORTO ED ACQUISIZIONE DI NR. 3 BETTOLINE PER IL TRASPORTO COMBUSTIBILE AVIO (NATO F-44) DA 300,00 MC, DEL RELATIVO SUPPORTO LOGISTICO INIZIALE E ASSICURAZIONE DI SERVIZI E FORNITURE A SUPPORTO
Ministero della Difesa Direzione Nazionale degli Armamenti NavaliИталияПубликувано на 18.03.2026 г.
Няма даден крайен срокОписание
Закупуване на бр. 3 танкера за превоз на морско гориво (NATO F-76 и/или NATO F-76 HVO 100%) от 500,00 м³, на съответното начално логистично поддържане и осигуряване на услуги и доставки за поддръжка, както и закупуване на бр. 3 танкера за превоз на авиационно гориво (NATO F-44) от 300,00 м³, на съответното начално логистично поддържане и осигуряване на услуги и доставки за поддръжка.
Кодове CPV
Floating structures
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAИталияRailway equipmentКрайна дата в 45 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeИталияRefuse-compaction vehiclesКрайна дата в 38 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaИталияPublic-service busesКрайна дата в 21 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLИталияPublic-service busesКрайна дата в 13 дниПубликувано на 02.09.2026 г.