Връщане към търсене
Итaлия – Счетоводни и одиторски услуги – PA servizio revisione contabile e certificazione progetti PNRR
AZIENDA USL DI BOLOGNAИталияПубликувано на 16.07.2026 г.
13 дни оставатОписание
Открита процедура, разделена на лота за приемане на услуга за ревизия на сметките и сертификации на проекти, финансирани от фондовете PNRR Изследване и PNC HLS – TA за нуждите на Здравни организации на областта Централна Емилия (AVEC) и за AUSL - IRCCS на Реджо Емилия.
Кодове CPV
Accounting and auditing services
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Belső ellenőri szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART.71 DEL D.LGS. N.36/2023, INTERAMENTE GESTITA CON MODALITÀ TELEMATICHE, PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI REVISIONE INTERNA (INTERNAL AUDIT) DI INVIMIT SGR S.P.A., MEDIANTE ESTERNALIZZAZIONE DELLA RELATIVA FUNZIONE
Investimenti Immobiliari Italiani SGR S.p.A.ИталияInternal audit servicesКрайна дата в 22 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Olaszország – Hirdetésszervezési szolgáltatások – PA 233/2026 - Concessione degli spazi pubblicitari di GTT di durata quinquennale. 3 lotti.
Gruppo Torinese Trasporti S.p.AИталияAdvertising management servicesКрайна дата в 42 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Olaszország – Marketingszolgáltatás – SERVIZIO DI PROMOZIONE TURISTICA E MARKETING DIGITALE A SUPPORTO DEL SISTEMA TURISTICO TERRITORIALE INTERCOMUNALE (STTI) DEL COMUNE DI MARANELLO
UNIONE DEI COMUNI DEL DISTRETTO CERAMICOИталияMarketing servicesКрайна дата в 27 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Olaszország – Telefonkezelői szolgáltatások – Servizio Contact Center Motorizzazione Civile PAT
Provincia Autonoma di TrentoИталияTelephone operator servicesКрайна дата в 29 дниПубликувано на 30.08.2026 г.