Zpět na vyhledávání
Itálie – Správa portfolia – ID 2980 Procedura di Dialogo Competitivo per l’individuazione di un Gestore del veicolo di investimento denominato Fondo Imprese (Fondo FI), fondo di investimento alternativo (FIA) di diritto italiano, come disciplinato dal Decreto del Ministro dell’Economia e delle Finanze di concerto con il Ministro delle Imprese e del Made in Italy del 25 febbraio 2025
Consip S.p.A.ItáliePublikováno 28. 1. 2026
Není uveden žádný deadlinePopis
Tento oznámení o vyhlášení soutěže je určeno k podněcení přijetí žádostí o účast od subjektů, kteří jsou potenciálně zajímáni o účast v následujících fázích postupu Dialogového výběru pro výběr Správce investičního vozidla s názvem Fondo Imprese.
Kódy CPV
Portfolio management services
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI DI COPERTURA ASSICURATIVADELL’ENTE
Comune di RietiItálieInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesDeadline za 30 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI “SERVIZI ASSICURATIVI – RISCHI ELEMENTARI E AUTOMEZZI” PER UN TRIENNIO, SOPRA SOGLIA COMUNITARIA CON IL CRITERIO DEL MINOR PREZZO.
COMUNE DI SESTUItálieInsurance servicesMotor vehicle insurance servicesDeadline za 15 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
PRINCIPIA S.P.A.ItálieInsurance servicesDeadline za 13 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA SOPRA SOGLIA EUROUNITARIA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N36/2023
PROVINCIA DI PERUGIAItálieInsurance servicesDeadline za 31 dnůPublikováno 31. 8. 2026