Zpět na vyhledávání
Itálie – Pomůcky a přístroje pro zubní náhrady – Procedura aperta per laffidamento quadriennale della fornitura di manufatti odontotecnici protesici, con eventuale proroga tecnica semestrale, articolata in unico lotto, con applicazione del criterio del minor prezzo, ai sensi del combinato disposto dellart. 71 e dellart. 108, 3 comma, del D.lgs. 36/2023 e ss.mm.ii., per un importo a base dasta quadriennale di 1.200.000,00 esente IVA.
A.S.P. PALERMO - U.O.C. APPROVVIGIONAMENTIItáliePublikováno 19. 7. 2026
33 dnů zbýváPopis
Otevřené řízení na čtyřleté zajištění dodávky protetických stomatologických výrobků s možnou šestiměsíční technickou prodloužením, rozdělené do jednoho lotu, s použitím kritéria nejnižší ceny, podle souboru ustanovení čl. 71 a čl. 108, odstavce 3, D.lgs. 36/2023 a následujících, pro čtyřletý základní objem 1.200.000,00 bez DPH.
Kódy CPV
Prosthodontic and relining products
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – tamponi floccati per la raccolta di campioni microbiologici
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROItálieMiscellaneous medical devices and productsDeadline za 35 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Olaszország – Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök – Fornitura in somministrazione, di Aghi e Siringhe, suddivisa in 30 lotti della durata di un anno, occorrenti alle varie UU.OO. Ospedaliere e Territoriali dell'Asp di Trapani.
ASP DI TRAPANI - U.O.C. PROVVEDITORATOItálieDisposable non-chemical medical consumables and haematological consumablesDeadline za 46 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Olaszország – Stimulátorok – 26PRO003 - Sistemi per elettrostimolazione midollare, periferica, nervo-occipitale e di Sistemi per la neurostimolazione sacrale (nms) per il trattamento cronico dei disturbi del pavimento pelvico
Azienda Regionale di Coordinamento per la SaluteItálieStimulatorDeadline za 46 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Olaszország – Műtőtermi készülékek és műszerek – FORNITURA IN SERVICE DI CISTOSCOPI FLESSIBILI E URETERORENOSCOPI FLESSIBILI COMPLETI DI COLONNE VIDEO PER L’ATTIVITA’ ENDOSCOPICA DELLA UOC UROLOGIA DELLA ASL DI PESCARA
ASL 3 - PESCARAItálieOperating theatre devices and instrumentsDeadline za 42 dnůPublikováno 02. 9. 2026