Zpět na vyhledávání
Itálie – Rybářská, záchranná a jiná speciální plavidla – PROCEDURA APERTA, PER LA FORNITURA DI N. 87 MOTO D’ACQUA COMPLETE DI ATTREZZATURA PER IL SALVAMENTO, DOTAZIONI, CARRELLO STRADALE E CARRELLO PER VARO/ALAGGIO PER IL POTENZIAMENTO DEL SISTEMA INTEGRAT
Regione Autonoma della SardegnaItáliePublikováno 20. 7. 2026
11 dnů zbýváPopis
Otevřená soutěž, podle čl. 71 D.Lgs. 36/2023, pro dodávku 87 motorových člunů vybavených záchranářským vybavením, vybavením, silničním vozíkem a vozíkem pro vylodění/nalodění pro posílení integrovaného systému záchranné služby na pláži.
Kódy CPV
Fishing, emergency and other special vessels
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItálieRailway equipmentDeadline za 45 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItálieRefuse-compaction vehiclesDeadline za 38 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItáliePublic-service busesDeadline za 21 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItáliePublic-service busesDeadline za 13 dnůPublikováno 02. 9. 2026