Zpět na vyhledávání
Itálie – Jednotka pro mimotělní oběh – Procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 e ss.mm., per la fornitura di n°1 Sistema per la Circolazione Extracorporea (CEC) e materiale di consumo
AZIENDA OSPEDALIERO UNIVERSITARIA DI SASSARIItáliePublikováno 01. 7. 2026
14 dnů zbýváPopis
Otevřená soutěž, podle čl. 71 zákona č. 36/2023 a následných předpisů, na dodávku 1 Systému pro extracorporální oběh (CEC) a spotřebního materiálu pro potřeby Oddělení kardiovaskulární chirurgie Nemocnice a univerzity Sassari. Zdroj financování DGR 56/7 ze dne 29.10.2025 "Přiřazení finančních prostředků zařízení SSR pro realizaci zásahů souvisejících s potřebami v oblasti zdravotnické stavební a technologické modernizace na období 2025-2027." - Kód projektu: H44E25000190002; CUI F02268260904202500097.
Kódy CPV
Extracorporeal circulatory unitFunctional support
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LEItálieMiscellaneous medical devices and productsDeadline za 35 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung EinkäufeItálieLaboratory reagentsDeadline za 48 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNAItálieDiagnostic devicesTechnical support servicesDeadline za 50 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHIItálieOsteosynthesis devicesDeadline za 31 dnůPublikováno 30. 8. 2026