Itálie – Rozhlas, televize, komunikace, telekomunikace a související zařízení – AMMODERNAMENTO CAPACITA' HF E.I.
Popis
V rámci projektu modernizace a posílení kapacity C2 pozemních sil je nutné získat rádio systémy s technologií SDR, které jsou schopny fungovat v mezinárodních a mezinárodních operacích a koalicích prostřednictvím nejnovějších NATO STANAG. V tomto smyslu italská armáda identifikovala potřebu poskytnout pozemním jednotkám a logistickému podpoře schopnost implementovat spolehlivé a výkonné HF rádio spojení. Proto je nutné získat telekomunikační systémy technologicky na předním okraji, které splňují následující požadavky:
• odolnost a spolehlivost jako klíčové prvky pro vojenské rádio;
• interoperabilita;
• škálovatelnost;
• snadnost použití, prostřednictvím k dispozici uživatelského rozhraní user friendly společně s intuitivními postupy výběru režimů provozu;
• dlouhověkost, to znamená zajistit nejlepší výkon, který je v danou chvíli možno, co nejdéle (tzv. přilnavost technologické hranice).
Zakázka se skládá z JEDNÉHO LOTU dodávky, zahrnující:
1) Dodávka n. 3 HF zařízení a n. 2 kurzů pro operátory - CPV 32000000-3 (Vybavení pro rozhlasové vysílání) - Výchozí cena (bez DPH): 562.380,00 EUR;
2) Dodávka n. 2 HF zařízení - CPV 32000000-3 (Vybavení pro rozhlasové vysílání) - Výchozí cena (bez DPH): 370.800,00 EUR;
3) Dodávka n. 2 HF zařízení - CPV 32000000-3 (Vybavení pro rozhlasové vysílání) - Výchozí cena (bez DPH): 370.800,00 EUR.
Celková cena zakázky, na kterou se zakládá, bez DPH a/nebo jiných daní a příspěvků podle zákona, je 1.303.980,00 EUR.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Videós felügyeleti rendszerek – PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA, MESSA IN SERVIZIO E MANUTENZIONE DI TELECAMERE E VMS PER L’ESTENSIONE E AMMODERNAMENTO DEL SISTEMA DI VIDEOSORVEGLIANZA URBANA DI BERGAMO
ATB Mobilità s.p.a.ItálieVideo-surveillance systemRepair and maintenance services of security equipmentDeadline za 33 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Hálózati berendezések – PR26INF050 | Lotto 1 - Procedura aperta sopra soglia comunitaria per l’affidamento della fornitura di Apparati di rete e accessori Cisco per le esigenze del Presidio Ospedaliero Universitario Santa Maria della Misericordia dell’ASU FC
AZIENDA SANITARIA UNIVERSITARIA FRIULI CENTRALEItálieNetwork equipmentDeadline za 38 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések – Gara europea a procedura telematica aperta per l’affidamento della fornitura e posa in opera di un palco olografico in grado di attuare l’apparizione di ologrammi visibili ad occhio nudo da una platea di persone.
Università degli studi di BariItálieRadio, television, communication, telecommunication and related equipmentDeadline za 34 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Olaszország – Műholdas hírközlési berendezések – 43/2026 - Acquisizione di un sistema di connettività e relativo servizio in abbonamento per collegamenti satellitari commerciali "EUTELSAT One Web" per le esigenze della Forza Armata
UFFICIO GENERALE DEL CENTRO DI RESPONSABILITA' AMMINISTRATIVA AERONAUTICA MILITAREItálieSatellite communications equipmentDeadline za 13 dnůPublikováno 02. 9. 2026