Itálie – Služby telefonistek – Servizio di Contact Center a supporto delle attività istituzionali affidate al GSE
Popis
Podívejte se na dokument označený jako "G01188 - Shrnutí služby", který je k dispozici na profilu zadavatele www.gse.it v sekci Výzvy. Uvádí se, že vzhledem k tomu, že služby požadované v lotech I a II patří mezi služby s vysokou intenzitou práce, se uplatňuje takzvaná „sociální klauzule“, podle ustanovení čl. 57 nařízení č. 36/2023. Proto, k ochraně zaměstnanosti zaměstnanců, se uplatní dohoda uzavřená 11. listopadu 2025 mezi odborovými svazy podniků poskytujících telekomunikační služby a, zejména, zvláštní pravidla pro zaměstnance firem CRM/BPO, nezávisle na kolektivní smlouvě dodavatele, který nastupuje. To znamená, že dva nástupní dodavatelé budou při vykonávání služeb muset zajistit kontinuitu zaměstnanosti zaměstnanců původního dodavatele. Účastníci se zavazují k tomuto závazku v rámci přihlášení ke soutěži a jako podmínka pro účast v ní, jinak bude nabídka neakceptována.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Formatervezési kisegítő szolgáltatások – AQ Servizi di assistenza grafica
Banca d'ItaliaItálieDesign support servicesSpecialty design servicesDeadline za 32 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Archiválási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del servizio integrato di ritiro, archiviazione, custodia e gestione informatizzata della documentazione cartacea sanitaria e amministrativa della Fondazione “Istituto G. Giglio di Cefalù”, comprensivo di digitalizzazione on demand, movimentazione e consegna degli originali, gestione dello scarto documentale e piattaforma informatica
Fondazione Istituto G Giglio CefaluItálieArchiving servicesDeadline za 41 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISCOSSIONE COATTIVA DELLA TARIP (ARTT. 71 E 176 DEL D.LGS. N. 36/2023, COME MODIFICATO E INTEGRATO DAL D.LGS. N. 209/2024)
Alea AmbienteItálieCollection agency servicesDeadline za 35 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – GARA DI APPALTO MEDIANTE PROCEDURA APERTA PER AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DELL'ATTIVITÀ DI ACCERTAMENTO E RISCOSSIONE ORDINARIA E STRAORDINARIA, VOLONTARIA E COATTIVA DEI TRIBUTI MINORI (CANONE UNICO PATRIMONIALE E MERCATALE). AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DELL'ATTIVITÀ DI RISCOSSIONE COATTIVA DI TUTTE LE ENTRATE TRIBUTARIE, EXTRA TRIBUTARIE E PATRIMONIALI DELL'ENTE. AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DELL'AT
COMUNE DI CUPELLOItálieCollection agency servicesDeadline za 26 dnůPublikováno 02. 9. 2026