Zpět na vyhledávání
Řecko – Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí – Ε-905
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.ŘeckoPublikováno 30. 8. 2026
42 dnů zbýváPopis
NÁSTAVBA VODOMĚŘŮ DN40 & PRODEJ A NÁSTAVBA VODOMĚŘŮ DN50 – DN150
Kódy CPV
Construction work for water and sewage pipelinesAncillary works for water pipelines
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Görögország – Kábelfektető szerelése – Προμήθεια υλικών και πλήρης κατασκευή της εναέριας Γ.Μ. 400kV ΚΥΤ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ – ΚΥΤ ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)ŘeckoInstallation of cable layingDeadline za 30 dnůPublikováno 26. 8. 2026
Görögország – Katonai épületek és létesítmények építése – Διακήρυξη 16/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)/ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΓΕΣ)/ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (ΑΣΔΑΑΜ)ŘeckoConstruction work for military buildings and installationsDeadline za 29 dnůPublikováno 23. 8. 2026
Görögország – Ipari műemlékkel kapcsolatos építési munkák – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΡΩΗΝ PORCELANA (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 222036)
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΥΔΗΜΟΣ ΑΕ ΟΤΑŘeckoIndustrial monument construction workMulti-functional buildings construction workDeadline za 18 dnůPublikováno 23. 8. 2026
Görögország – Elemi iskola építése – «ΑΝΕΓΕΡΣΗ 4ΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ»
Δίκτυο Πόλεων ΔΕΠΑΝŘeckoPrimary school construction workDeadline za 30 dnůPublikováno 20. 8. 2026