Zpět na vyhledávání
Itálie – Poštovní služby – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureItáliePublikováno 30. 8. 2026
32 dnů zbýváPopis
Otevřená soutěž, podle čl. 71 a 151 nařízení č. 36/2023, pro uzavření rámcové smlouvy s jedním hospodářským subjektem, podle čl. 59 odst. 3 a 154 nařízení č. 36/2023, pro zadání služby doručování účetních výkazů a dokumentů kreditu pro spotřebiče S.I.I. a příslušných předchozích a následných služeb, rozdělených do 3 lotů, na dobu 12 měsíců.
Kódy CPV
Postal servicesPrinting servicesMail delivery servicesComputer archiving services
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und LieferungenItáliePostal servicesDeadline za 36 dnůPublikováno 30. 8. 2026
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAItáliePostal servicesDeadline za 21 dnůPublikováno 17. 8. 2026
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.ItáliePublic-telephone servicesDeadline za 32 dnůPublikováno 06. 8. 2026
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società BenefitItálieMail delivery servicesDeadline za 11 dnůPublikováno 27. 7. 2026