Zpět na vyhledávání
Itálie – Požární vozidla – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA MULTILOTTO PER L'AFFIDAMENTO, MEDIANTE ACCORDO QUADRO CON UNICO OPERATORE ECONOMICO PER LOTTO, DELLA FORNITURA DI KIT, EQUIPAGGIAMENTI ED ATTREZZATURE ANTINCENDIO E DI AUTOCARRI APS CON SISTEMA CAFS.
AUTOSTRADE DELLO STATO S.P.A.ItáliePublikováno 15. 7. 2026
13 dnů zbýváPopis
RDA 088 - EUROPSKÉ VEŘEJNÉ ZAHAJOVÁNÍ OTEVŘENÉHO VYPSÁNÍ S VÍCELOTOVÝM PROVÁDĚNÍM PRO ZADÁNÍ, PŘEDÁVÁNÍM DOHODY S JEDNOM HOSPODÁŘSKÝM SUBJEKTŘEM NA LOT, PROVÁDĚNÍ DOBROVOLNÉHO ZAJIŠTĚNÍ A PROVÁDĚNÍ DOBROVOLNÉHO ZAJIŠTĚNÍ KIT, VYBAVĚNÍ A ZÁSTUPNÍHO ZAJIŠTĚNÍ PROTI POŽÁRŮM A AUTOBUSŮ APS S CAFS Systém.
Kódy CPV
Fire enginesFirefighting, rescue and safety equipment
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItálieRailway equipmentDeadline za 44 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItálieRefuse-compaction vehiclesDeadline za 37 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItáliePublic-service busesDeadline za 20 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItáliePublic-service busesDeadline za 12 dnůPublikováno 02. 9. 2026