Zpět na vyhledávání
Itálie – Čluny ro-ro – PROCEDURA APERTA PER LA FORNITURA DI N. 1 TRAGHETTO RO-RO PASSEGGERI ALIMENTATO ELETTRICAMENTE E SISTEMA DI RICARICA PER IL SERVIZIO DI NAVIGAZIONE NAZIONALE LOCALE - PORTO CANALE CANDIANO (RAVENNA)
Start Romagna S.p.A.ItáliePublikováno 24. 6. 2026
97 dnů zbýváPopis
Otevřená soutěž na dodávku 1 elektricky napájeného ro-ro trajektu pro cestující a systému pro nabíjení pro službu národní lokální plavby - přístavní kanál Candiano (Ravenna)
Kódy CPV
Ro-Ro vessels
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItálieRailway equipmentDeadline za 44 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItálieRefuse-compaction vehiclesDeadline za 37 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItáliePublic-service busesDeadline za 20 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItáliePublic-service busesDeadline za 12 dnůPublikováno 02. 9. 2026