Zpět na vyhledávání
Itálie – Výstroj pro parasailing – FORNITURA DI MATERIALI DI CONDIZIONAMENTO CARICHI INDIVIDUALI PER PARACADUTISTI PER IL POTENZIAMENTO DELLA CAPACITA AVIOLANCISTICA
DIREZIONE DEGLI ARMAMENTI AERONAUTICI E PER L’AERONAVIGABILITÀItáliePublikováno 17. 2. 2026
Není uveden žádný deadlinePopis
- č. 5130 Polovinní kontejnery pro výsadkové zbraně; - č. 5130 Harnače typu „H“ s systémem „single point release“ pro připevnění zavazadel pro výsadkové operace vojáků; - č. 5130 Brzdové pásky pro výsadkové lano. Celková částka 7.589.777,67 EUR, z toho plánované služby 5.059.851,78 EUR a volitelná část 2.529.925,89 EUR.
Kódy CPV
Parasailing equipment
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Tornatermi felszerelés – PROCEDURA APERTA TELEMATICA PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA E POSA IN OPERA DI ARREDI NELLA NUOVA PALESTRA A SERVIZIO DEL PALAZZETTO DELLO SPORT
Comune di La SpeziaItálieGymnasium equipmentDeadline za 27 dnůPublikováno 27. 8. 2026
Olaszország – Sportcikkek és felszerelések – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DI FORNITURA E POSA DI PLAYGROUND PRESSO GIARDINI A LAGO DEL COMUNE DI COMO
Comune di ComoItálieSports goods and equipmentDeadline za 38 dnůPublikováno 06. 8. 2026
Portugália – Játszótéri felszerelés – PROCEDIMENTO Nº717_718/2026 - AQUISIÇÃO DE BENS PARA A MANUTENÇÃO DA REDE MUNICIPAL DE ESPAÇOS DE JOGO E RECREIO E GINÁSIOS AO AR LIVRE EM REGIME DE FORNECIMENTO CONTÍNUO
Município da MaiaPortugalskoPlayground equipmentDeadline za 31 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Svédország – Játékszerek – Lekmaterial & Pedagogiskt material till förskolan 2026
Falkenbergs KommunŠvédskoToysGamesEducational gamesDeadline za 31 dnůPublikováno 03. 9. 2026