Zpět na vyhledávání
Tato výzva vypršela.
Itálie – Bankovnictví – App. 134/26 - Procedura aperta servizio gestione carte per reddito di merito
UNIVERSITA' DELLA CALABRIAItáliePublikováno 19. 7. 2026
Deadline uplynulPopis
S Dekretem Generálního ředitele č. 427 ze dne 09/07/2026 rozhodla tato Správa o uzavření rámcové smlouvy s jediným hospodářským subjektem podle čl. 59 nařízení č. 36/2023, jejímž předmětem je služba vydávání a správy víceúčelových platebních karet pro studenty a zaměstnance kalabrijských univerzit a příjemce příspěvku s názvem „reddito di merito“. Další podrobnosti jsou uvedeny v projektu služby.
Kódy CPV
Banking services
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA ALL RISKS CONTRO I DANNI AL PATRIMONIO IMMOBILE, MOBILE ED ELETTRONICO DI COSMARI SRL - PERIODO 2026-2028"
COSMARI srlItálieInsurance servicesDeadline za 32 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta, ai sensi dellart. 71 D. Lgs. 36/2023, per l'affidamento del servizio assicurativo All Risk per il patrimonio immobiliare e mobiliare dell'INRIM, per il periodo 31 dicembre 2026 - 31 dicembre 2029, rinnovabile per 3 anni.
Istituto nazionale di ricerca metrologica - Gare e contrattiItálieInsurance servicesDeadline za 41 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO ASSICURATIVO ALL RISKS PATRIMONIO DELLA PROVINCIA DI LODI
Provincia di LodiItálieInsurance servicesDeadline za 24 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Olaszország – Biztosításközvetítői szolgáltatások – PROCEDURA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO PROFESSIONALE DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO, COMPRENSIVO DI CONSULENZA, ASSISTENZA E SUPPORTO SPECIALISTICO, FINALIZZATO ALLA GESTIONE INTEGRATA DEI RISCHI ASSICURATIVI E DEI SINISTRI DELLA.O. PAPARDO DI MESSINA
Azienda Ospedaliera Papardo - Ufficio ProvveditoratoItálieInsurance brokerage servicesDeadline za 59 dnůPublikováno 01. 9. 2026