Zpět na vyhledávání
Tato výzva vypršela.
Németország – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Provision of administrative temporary labour
European Central BankNěmeckoPublikováno 08. 2. 2026
Deadline uplynulPopis
Procurement for the provision of administrative temporary labour (agency staff) to the ECB as detailed in the tender documents.
Kódy CPV
Supply services of personnel including temporary staff
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NěmeckoSecurity servicesDeadline za 33 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltNěmeckoProject-management services other than for construction workŽádná splatnost uvedenaPublikováno 03. 9. 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfNěmeckoAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 03. 9. 2026
Németország – Piackutatási szolgáltatások – Rahmenvertrag Marktforschungsleistungen
degewo AGNěmeckoMarket research servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 03. 9. 2026