Řecko – Preventivní údržba – Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής του αναλυτικού εξοπλισμού των εργαστηρίων των Υπηρεσιών του Γενικού Χημείου του Κράτους
Popis
Předmětem smlouvy je dodávka smluvních servisů pro pokrytí potřeb pro preventivní a opravovací servis analytického vybavení laboratoří Generálního chemického ústavu státu. Jako „preventivní servis“ se rozumí soubor činností, které mají za cíl udržet analytické vybavení v plném a správném provozu. Zahrnuje plánovaný a periodický kontrolní provoz zařízení, stejně jako preventivní výměny součástek nebo náhradních dílů s krátkým životním cyklem (např. filtry, liner, septum, filament, nuts, ferrules atd.), opravy, vylepšení, opravy, aby se zabránilo vzniku chyb a poškození. Preventivní servis se provádí podle specifikací a technických pokynů výrobce a stavu, ve kterém se nachází zařízení. Jako „opravovací servis“ nebo opravy se rozumí soubor činností, které mají za cíl opravu poškození analytického vybavení, která nastanou během smluvního servisu. Zahrnuje výměnu součástek, náhradních dílů a spotřebního materiálu, opravářské práce a kontrolu správného provozu, aby se obnovil plný a správný provoz zařízení. Technické charakteristiky a další požadavky jsou podrobně popsány v Příloze A Zprávy. Nabídky se podávají pro jedno, více než jedno nebo všechna Oddělení, jak jsou popsána v Příloze A Zprávy. Upozorňujeme, že každá nabídka musí zahrnovat celý analytický vybavení, které je zahrnuto v nabízeném Oddělení. Odhadovaná hodnota smlouvy činí 1.185.000,00 € plus DPH (24%) 284.400,00 €, tedy celkem 1.469.400,00 €. Smlouva bude udělena na základě nejvýhodnější nabídky z ekonomického hlediska. Doba trvání smlouvy je 36 měsíců od jejího zveřejnění v TED.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Görögország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣŘeckoRepair and maintenance services of medical equipmentDeadline za 32 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Görögország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο ΘράκηςŘeckoRepair and maintenance servicesDeadline za 32 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Görögország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΕΠΙΣΚΕΥΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥŘeckoRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentDeadline za 38 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Görögország – Hajójavítási és karbantartási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Δύο (2) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Πενήντα Χιλιάδων Ευρώ (950.000,00€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ)
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥŘeckoRepair and maintenance services of shipsDeadline za 38 dnůPublikováno 25. 8. 2026