CPV 50000000
Veřejné zakázky – Opravy a údržba
Tendova sleduje všechna oznámení TED v tomto odvětví ve všech 27 členských státech EU. Níže jsou nejnovější zveřejněné zakázky — pomocí plného vyhledávání filtrujte podle klíčového slova, země a lhůty.
Zdroj dat: Tenders Electronic Daily (TED) — výzvy nad prahem EU.
2 319 tendrů nalezeno
Belgium – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Onderhoud en herstelling van de verwarmingsinstallaties, ventilatiesysteem, fotovoltaïsche installaties, systemen voor productie van sanitair warm water en klimaatregeling, evenals de reparatie en de vervanging van de wisselstukken in gemeentelijke woningen en de werkzaamheden van het besluit EPB verwarming (2027-2029)
Commune de ForestBelgieRepair and maintenance servicesDeadline za 32 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Litvánia – Transzformátorjavítási és -karbantartási szolgáltatások – 2026-ESO-781-Srovės matavimo transformatorių žemos (0,4 kV) ir vidutinės (10 kV) įtampos tinkle patikros paslaugos
UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV)LitvaRepair and maintenance services of transformersŽádná splatnost uvedenaPublikováno 03. 9. 2026
Lengyelország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Obsługa serwisowa aparatury medycznej w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu MedycznegoPolskoRepair and maintenance services of medical equipmentDeadline za 29 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Németország – Helikopterjavítási és -karbantartási szolgáltatások – CAMO-Vertrag
BVC Behörde für Inneres und SportNěmeckoRepair and maintenance services of helicoptersDeadline za 33 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások – MAINTENANCE PRÉVENTIVE ET CORRECTIVE DES APPAREILS ET ACCESSOIRES DE LEVAGE (PALANS ET NACELLES) SITUÉ DANS DIVERS BATIMENT COMMUNAUX
Ville de LevalloisFrancieRepair and maintenance services of machineryLifting and handling equipmentSports facilities operation servicesDeadline za 22 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Lengyelország – Gépjármű-javítási és karbantartási szolgáltatások – Usługi kompleksowych napraw blacharskich i lakierniczych pojazdów służbowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie
Komenda Wojewódzka Policji w KrakowiePolskoRepair and maintenance services of carsDeadline za 29 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Spanyolország – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – Servicio de mantenimiento de las instalaciones del IDESCAT
Institut d'Estadística de CatalunyaŠpanělskoRepair and maintenance services of building installationsDeadline za 12 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Spanyolország – Játszótéri berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Contrato de prestación del servicio de conservación de las zonas de juegos infantiles y gimnasios biosaludables instalados en el municipio de Benidorm
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de BenidormŠpanělskoRepair and maintenance services of playground equipmentDeadline za 29 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Servizio manutenzione edile ASL Rieti
ASL RietiItálieRepair and maintenance servicesOverhaul and refurbishment workDeadline za 33 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Spanyolország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – SERVICIOS DE MANTENIMIENTO Y VERIFICACIÓN DE EQUIPOS DE MEDIDA EN LAS INSTALACIONES DEL CICLO INTEGRAL DEL AGUA ADSCRITAS A LAS ÁREAS DE LAS SUBDIRECCIONES DE PLANIFICACIÓN RECURSOS HÍDRICOS Y ABASTECIMIENTO Y DE DEPURACIÓN Y MEDIO AMBIENTE DE CANAL DE ISABEL II, S.A., M.P.
CANAL DE ISABEL II, S.A., M.P.ŠpanělskoRepair and maintenance servicesRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusRepair and maintenance services of measuring apparatusDeadline za 29 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Szivattyújavítási és -karbantartási szolgáltatások – Accord-cadre d’entretien/maintenance des installations de surpression et des postes de relevage du patrimoine neotoa
NEOTOAFrancieRepair and maintenance services of pumpsDeadline za 29 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Görögország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣŘeckoRepair and maintenance services of medical equipmentDeadline za 30 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Maintenance des équipements des domaines de l'imagerie, de l'échographie, de l'endoscopie, de la médecine nucléaire et de l' anesthésie réanimation et du monitorage/ventilation
RESAHFrancieRepair and maintenance servicesRepair and maintenance services of medical and precision equipmentMedical equipmentsDeadline za 40 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Svédország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Ramavtal - Service på tryckluftsanläggningar – Uppsala/Gävle
Akademiska Hus AktiebolagŠvédskoRepair and maintenance servicesRepair and maintenance services of machineryRepair and maintenance services of compressorsDeadline za 8 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Lengyelország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Serwisowanie urządzeń firmy AUMA z podziałem na zadania
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.PolskoRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentDeadline za 29 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Belgium – Adatátviteli hálózati berendezések karbantartása és javítása – Accord-cadre pour la fourniture, l'installation, la connexion et les tests du câblage du data center, des PDU et des accessoires associés
Centrale d'achat Groupe MC-CM asblBelgieMaintenance and repair of data network equipmentŽádná splatnost uvedenaPublikováno 03. 9. 2026
Lengyelország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Obsługa serwisowa aparatury medycznej z podziałem na 50 pakietów
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w RybnikuPolskoRepair and maintenance services of medical equipmentRepair and maintenance services of surgical equipmentRepair and maintenance services of X-ray equipmentDeadline za 33 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Tűzoltó készülékkel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Maintenance et remplacement des systèmes de sécurité incendie et extincteurs
Ville de Sainte-Foy-lès-LyonFrancieRepair and maintenance services of firefighting equipmentSystem maintenance servicesFire extinguishersDeadline za 32 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Spanyolország – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – 2026-0-18 SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE EQUIPOS DE ALTA TECNOLOGÍA MARCA GENERAL ELECTRIC PARA EL HOSPITAL UNIVERSITARIO 12 DE OCTUBRE
SERVICIO MADRILEÑO DE SALUD-HOSPITAL UNIVERSITARIO 12 DE OCTUBREŠpanělskoRepair and maintenance services of medical and precision equipmentRepair and maintenance services of furnitureDeadline za 37 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – AC réparation de tourets bois et métal 2027 - 2031
SNCF RESEAUFrancieRepair and maintenance servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 03. 9. 2026
Hollandia – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Onderhoud E&W-installaties
AQUONNizozemskoRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsDeadline za 40 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Épületek mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Entretien et maintenance des portes automatiques, sectionnelles, basculantes, coulissantes, barrières et grilles des locaux des 4 CPAM de la région Bretagne
CPAM DU FINISTEREFrancieRepair and maintenance services of mechanical building installationsDeadline za 30 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Belgium – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – Entretien des installations thermiques et de ventilation à effectuer dans les bâtiments scolaires et administratifs de la Communauté française et de la S.P.A.B.S. Hainaut, situés sur le territoire géré par la Direction régionale du Hainaut de la Direction générale de l’infrastructure, dans le cadre de sa mission.
Ministère de la Communauté françaiseBelgieRepair and maintenance services of building installationsDeadline za 43 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Horvátország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Interventno i preventivno strojarsko održavanje MBO postrojenja
EKO d.o.o.ChorvatskoRepair and maintenance servicesDeadline za 15 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Magyarország – Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások – Orosházi járás közvilágítás korszerűsítése
Orosháza Város ÖnkormányzataMaďarskoStreet-lighting maintenance servicesInstallation of road lighting equipmentDeadline za 5 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Zakázky podle země
Zakázky podle odvětví
- Produkty zemědělství, hospodářské produkty, produkty akvakultury, lesnictví a související produkty
- Ropné produkty, paliva, elektrická energie a ostatní zdroje energie
- Produkty těžebního průmyslu, kovové suroviny a související produkty
- Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
- Zemědělské stroje
- Oděvy, obuv, brašnářské výrobky a doplňky
- Usně a textilie, plastové a pryžové materiály
- Tiskařské výrobky a související produkty
- Chemické výrobky
- Kancelářské a počítací stroje, zařízení a potřeby mimo nábytek a balíky programů
- Elektrické strojní zařízení, přístroje, zařízení a spotřební materiál, osvětlení
- Rozhlas, televize, komunikace, telekomunikace a související zařízení
- Zdravotnické přístroje, farmaceutika a prostředky pro osobní péči
- Přepravní zařízení a pomocné výrobky pro přepravu
- Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení
- Hudební nástroje, sportovní zboží, hry, hračky, materiál pro řemeslné a umělecké práce a příslušenství
- Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
- Nábytek (včetně kancelářského), zařízení interiéru, domácí spotřebiče (mimo osvětlení) a čisticí prostředky
- Shromážděná a upravená voda
- Průmyslové stroje
- Stroje pro hlubinné a povrchové dobývání a stavební stroje
- Stavební konstrukce a materiály; pomocné výrobky pro konstrukce (mimo elektrické přístroje)
- Stavební práce
- Balíky programů a informační systémy
- Instalační a montážní služby (mimo programového vybavení)
- Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby
- Přepravní služby (mimo přepravu odpadů)
- Pomocné a doplňkové dopravní služby; provozování cestovních agentur
- Poštovní a telekomunikační služby
- Veřejné služby
- Finanční a pojišťovací služby
- Realitní služby
- Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
- Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
- Výzkum a vývoj a související služby
- Administrativa, ochrana a sociální zabezpečení
- Služby vztahující se k ropnému a plynárenskému průmyslu
- Zemědělské, lesnické, zahradnické služby a služby v oblasti akvakultury a včelařství
- Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
- Vzdělávání a školení
- Zdravotní a sociální péče
- Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
- Rekreační, kulturní a sportovní služby
- Jiné služby pro veřejnost, sociální služby a služby jednotlivcům