CPV 92000000
Veřejné zakázky – Rekreační, kulturní a sportovní služby
Tendova sleduje všechna oznámení TED v tomto odvětví ve všech 27 členských státech EU. Níže jsou nejnovější zveřejněné zakázky — pomocí plného vyhledávání filtrujte podle klíčového slova, země a lhůty.
Zdroj dat: Tenders Electronic Daily (TED) — výzvy nad prahem EU.
427 tendrů nalezeno
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Prestación del servicio de socorrismo en las piscinas de las instalaciones deportivas de Eibar
Ayuntamiento de Eibar - Ayuntamiento de EibarŠpanělskoSport-related servicesDeadline za 38 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Lengyelország – Reklámfilm gyártása – Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Ministerstwo Funduszy i Polityki RegionalnejPolskoAdvertising film productionDeadline za 11 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Norvégia – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Parallel framework agreements for technician for sound, lighting and stage and multi-technician.
Sandnes kommuneNorskoRecreational, cultural and sporting servicesArtificial and natural lighting engineering services for buildingsSound technicianDeadline za 20 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Spanyolország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Prestación de los servicios de personal para apoyo técnico y de dotación de infraestructuras y equipos en general para el desarrollo del programa cultural general anual del ayuntamiento de Alcobendas
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de AlcobendasŠpanělskoRecreational, cultural and sporting servicesSound equipmentPublic conveniencesDeadline za 27 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Németország – Könyvtári és levéltári szolgáltatások – Beschaffung und Implementierung einer Online-Bibliothek einschließlich Fortbildungsportal und Clinical Decision Support für die Klinikum Chemnitz gGmbH
Klinikum Chemnitz gGmbH, c/o Klinikum Chemnitz Logistik- und Wirtschaftsgesellschaft mbHNěmeckoLibrary and archive servicesDatabase servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 03. 9. 2026
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Servicios de Actividades Acuáticas, en las instalaciones deportivas del Ayuntamiento de Eibar que deberán de ser en euskera y castellano
Ayuntamiento de Eibar - Ayuntamiento de EibarŠpanělskoSport-related servicesDeadline za 38 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Accords-cadres à bons de commande relatif à la conception, l’organisation et l’animation des ateliers à destination des publics de l’Académie du Climat de la Ville de Paris, en 14 lots séparés
VILLE de PARIS - DFA - SDAFrancieRecreational, cultural and sporting servicesDeadline za 31 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Sportszolgáltatások – Prestations d'enseignement d'activités nautiques
Ville d'Antibes (06)FrancieSporting servicesSailing-school servicesDeadline za 30 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Kiállítási tárgyak megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások – Réalisation de prestations de service de restauration des dioramas pour répondre aux besoins de l’Epppd
Palais de la Porte DoréeFranciePreservation services of exhibitsPreservation services of historical buildingsJoinery workDeadline za 51 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Sportesemény-szervezési szolgáltatások – Location d'un camion piscine, d'une solution clé en main d'une piscine itinérante, pour le département des Bouches-du-Rhône
Département des Bouches-du-RhôneFrancieSports-event organisation servicesDeadline za 30 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – Determina a contrarre per l’affidamento in concessione, tramite Finanza di progetto, ai sensi art. 193 del D.lgs. n.36/2023, della progettazione esecutiva, dei lavori e dei servizi di gestione degli Impianti sportivi di proprietà di Roma Capitale, siti in via Bruno Pontecorvo – Municipio IX, SIS 9-20 e 9-21
ROMA CAPITALEItálieSports facilities operation servicesDeadline za 16 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Spanyolország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Casales municipales
Ajuntament de GurbŠpanělskoRecreational, cultural and sporting servicesDeadline za 13 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Spanyolország – Televízióműsor-szolgáltatások – ACUERDO MARCO PARA LA CONTRATACIÓN DEL SERVICIO DE GRÚA CABEZA CALIENTE PARA LOS PROGRAMAS DE CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN S.A.
CANAL SUR RADIO Y TELEVISION, S.A.ŠpanělskoTelevision servicesTelevision production servicesDeadline za 13 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Olaszország – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – CONCESSIONE DELLA GESTIONE DELL’IMPIANTO SPORTIVO PISTA DI ATLETICA LEGGERA ED AREA LANCI SITO NEL COMUNE DI SANTARCANGELO DI ROMAGNA
COMUNE DI SANTARCANGELO DI ROMAGNAItálieSports facilities operation servicesDeadline za 28 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Spanyolország – Televízióműsor-szolgáltatások – ACUERDO MARCO DEL SERVICIO DE ROTULACIÓN, GRAFISMO, INFOGRAFÍA Y OTROS EFECTOS PARA LOS PROGRAMAS DE CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN S.A.
CANAL SUR RADIO Y TELEVISION, S.A.ŠpanělskoTelevision servicesTelevision production servicesDeadline za 13 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Sportanlagen
Österreichische Post AGRakouskoSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 02. 9. 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Gemeinnütziger Vereins- und Schulsport
Österreichische Post AGRakouskoSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 02. 9. 2026
Németország – Múzeumi kiállítási szolgáltatások – Produktion und Umsetzung der Ausstellung im Wasserturm und Bahnhof Wittenberge
Landesamt für UmweltNěmeckoMuseum-exhibition servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 02. 9. 2026
Olaszország – Strandszolgáltatások – CUC 15/2026. Procedura aperta per l’affidamento della Concessione in gestione dei servizi connessi alla balneazione sulle spiagge libere con servizi con istallazione su piazzola di sosta, di chiosco per esercizio di somministrazione nel Comune di Sabaudia.
Comune di SabaudiaItálieBeach servicesDeadline za 29 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Sporthalle
Österreichische Post AGRakouskoSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Múzeumi szolgáltatások – CONCEPTION ET RÉALISATION DE LA SCÉNOGRAPHIE, DU SOCLAGE, DE LA SIGNALÉTIQUE ET DU GRAPHISME DE L'EXPOSITION « OCÉANIE. ÊTRES DE L’EAU » AU CENTRE DE LA VIEILLE CHARITÉ (2 LOTS)
Ville de MarseilleFrancieMuseum servicesMuseum-exhibition servicesDeadline za 20 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Servicios de Monitoraje de las Escuelas Deportivas Municipales de Fútbol Sala y Fútbol 7, Gimnasia de Mantenimiento, Pilates, Padel y Multideporte, en Almonte, El Rocío y Matalascañas y Monitoraje y Socorrismo período estival Piscinas de Almonte y El Rocio (Huelva).
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de AlmonteŠpanělskoSport-related servicesDeadline za 16 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Lengyelország – Mozifilm és videoszalag-gyártás és kapcsolódó szolgáltatások – Produkcję 10 filmów edukacyjnych poruszających tematy wystawy stałej.
MUZEUM GETTA WARSZAWSKIEGOPolskoMotion picture and video tape production and related servicesDeadline za 31 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Spanyolország – Televízióműsor-szolgáltatások – ACUERDO MARCO PARA LA CONTRATACIÓN DEL SERVICIO DE SONIDO PARA LOS PROGRAMAS DE CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN S.A.
CANAL SUR RADIO Y TELEVISION, S.A.ŠpanělskoTelevision servicesTelevision production servicesDeadline za 13 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Spanyolország – Múzeumi kiállítási szolgáltatások – Servicio de montaje, mantenimiento, desmontaje y transporte de materiales y objetos de exposiciones
Institut Català de les Empreses CulturalsŠpanělskoMuseum-exhibition servicesDeadline za 27 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Zakázky podle země
Zakázky podle odvětví
- Produkty zemědělství, hospodářské produkty, produkty akvakultury, lesnictví a související produkty
- Ropné produkty, paliva, elektrická energie a ostatní zdroje energie
- Produkty těžebního průmyslu, kovové suroviny a související produkty
- Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
- Zemědělské stroje
- Oděvy, obuv, brašnářské výrobky a doplňky
- Usně a textilie, plastové a pryžové materiály
- Tiskařské výrobky a související produkty
- Chemické výrobky
- Kancelářské a počítací stroje, zařízení a potřeby mimo nábytek a balíky programů
- Elektrické strojní zařízení, přístroje, zařízení a spotřební materiál, osvětlení
- Rozhlas, televize, komunikace, telekomunikace a související zařízení
- Zdravotnické přístroje, farmaceutika a prostředky pro osobní péči
- Přepravní zařízení a pomocné výrobky pro přepravu
- Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení
- Hudební nástroje, sportovní zboží, hry, hračky, materiál pro řemeslné a umělecké práce a příslušenství
- Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
- Nábytek (včetně kancelářského), zařízení interiéru, domácí spotřebiče (mimo osvětlení) a čisticí prostředky
- Shromážděná a upravená voda
- Průmyslové stroje
- Stroje pro hlubinné a povrchové dobývání a stavební stroje
- Stavební konstrukce a materiály; pomocné výrobky pro konstrukce (mimo elektrické přístroje)
- Stavební práce
- Balíky programů a informační systémy
- Opravy a údržba
- Instalační a montážní služby (mimo programového vybavení)
- Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby
- Přepravní služby (mimo přepravu odpadů)
- Pomocné a doplňkové dopravní služby; provozování cestovních agentur
- Poštovní a telekomunikační služby
- Veřejné služby
- Finanční a pojišťovací služby
- Realitní služby
- Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
- Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
- Výzkum a vývoj a související služby
- Administrativa, ochrana a sociální zabezpečení
- Služby vztahující se k ropnému a plynárenskému průmyslu
- Zemědělské, lesnické, zahradnické služby a služby v oblasti akvakultury a včelařství
- Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
- Vzdělávání a školení
- Zdravotní a sociální péče
- Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
- Jiné služby pro veřejnost, sociální služby a služby jednotlivcům