Zpět na vyhledávání
Itálie – Řízení rizik, hotovosti a likvidity – Procedura aperta, ex art. 71 del D.Lgs. 36/2023, per laffidamento triennale del servizio di cassa dellASP di Palermo, con eventuale rinnovo annuale e proroga tecnica semestrale
A.S.P. PALERMO - U.O.C. APPROVVIGIONAMENTIItáliePublikováno 01. 7. 2026
9 dnů zbýváPopis
Otevřená soutěž, podle čl. 71 zákona č. 36/2023, na třetíleté zadání služby pokladny ASP Palermo, s možností ročního obnovení a půlroční technické prodloužení.
Kódy CPV
Treasury services
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI DI COPERTURA ASSICURATIVADELL’ENTE
Comune di RietiItálieInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesDeadline za 30 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI “SERVIZI ASSICURATIVI – RISCHI ELEMENTARI E AUTOMEZZI” PER UN TRIENNIO, SOPRA SOGLIA COMUNITARIA CON IL CRITERIO DEL MINOR PREZZO.
COMUNE DI SESTUItálieInsurance servicesMotor vehicle insurance servicesDeadline za 15 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
PRINCIPIA S.P.A.ItálieInsurance servicesDeadline za 13 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA SOPRA SOGLIA EUROUNITARIA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N36/2023
PROVINCIA DI PERUGIAItálieInsurance servicesDeadline za 31 dnůPublikováno 31. 8. 2026