Zpět na vyhledávání
Itálie – Různé služby – MG P1_19 11/03
INTERCENT-ER AGENZIA REGIONALE DI SVILUPPO DEI MERCATI TELEMATICIItáliePublikováno 18. 6. 2026
Není uveden žádný deadlinePopis
MG P1_19 11/03
Zpracování a analýza dat
Zpracování a analýza dat pro účely monitorování a vyhodnocování veřejných zakázek. Zpracování a analýza dat umožňuje identifikovat trendy, vzory a výjimky v veřejných zakázkách a poskytuje informace, které mohou být použity k optimalizaci procesů veřejných zakázek a k zlepšení rozhodování. Zpracování a analýza dat může zahrnovat sběr dat, čistění dat, transformaci dat, agregaci dat, analýzu dat a vizualizaci dat.
Kódy CPV
Miscellaneous servicesSupport services of personal computers
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Ebtenyésztési szolgáltatások – Procedura aperta, ex art. 71 del D.Lgs 36/2023, per l’affidamento del "Servizio di ricovero, custodia e mantenimento dei cani randagi pericolosi, catturati sul territorio del Comune di Castellammare di Stabia" da aggiudicarsi con il criterio dell’offerta economicamente più vantaggiosa con il prezzo fisso, ai sensi dell'art. 108 del D.Lgs. 36/2023 ss.mm.ii..
Comune di Castellammare di StabiaItálieDog kennel servicesDeadline za 27 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Olaszország – Különféle szolgáltatások – 5002\MDM: servizio di primo intervento in caso di guasto
a.evolution S.p.A.ItálieMiscellaneous servicesDrinking-water distributionDeadline za 43 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Különféle szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI TECNICI TEATRALI RELATIVI AL TEATRO DEGLI ANIMOSI, LA SALA DEL RIDOTTO DEL TEATRO E SALA GARIBALDI – PERIODO 2026 2028 DEL COMUNE DI CARRARA -CUI S00079450458202500014
COMUNE DI CARRARA - SETTORE 1 Affari e Servizi GeneraliItálieMiscellaneous servicesTechnical support servicesDeadline za 19 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Temetői szolgáltatások – GARA A PROCEDURA TELEMATICA APERTA PER L AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE MEDIANTE PROJECT FINANCING DEL SERVIZIO DI ILLUMINAZIONE VOTIVA PRESSO I CIMITERI COMUNALI CON RIQUALIFICAZIONE ENERGETICA FUNZIONALE DEGLI IMPIANTI E PRESTAZIONI AGGIUNTIVE A FAVORE DEL COMUNE DI MARENO DI PIAVE (TV)
PROVINCIA DI TREVISOItálieCemetery servicesDeadline za 29 dnůPublikováno 31. 8. 2026