Itálie – Nepilotovaná letadla – GARA PER ACQUISIZIONE E SOSTEGNO SISTEMI AEROMOBILE A PILOTAGGIO REMOTO (SAPR) AD ALA ROTANTE DI CLASSE MICRO/MINI DI PESO NON SUPERIORE A 2,5 KG.
Popis
Nabývání a podpora systémů bezpilotních letadel (UAV) třídy Micro Mini s rotujícími křídly o hmotnosti nevyšší než 2,5 kg. Cena smlouvy 15.515.744,05 €, včetně neplánované části, bude vypočtena na základě slevy z výchozí ceny a nesmí překročit 20% cenu smlouvy. Navíc musí nabídka zahrnovat opci na celkový objem 50% ceny smlouvy. Proto je maximální objem firmy 23.273.616,08 € (15.515.744,05 € + 7.757.872,03 €). Potřeba zajistit systémy s pilotem na dálku (SAPR) s rotujícími křídly, které jsou schopny vykonávat složité technicko-operativní úkoly díky mnohočetnému vybavení senzorů, novým technologiím přenosu a širokému šíření informací. Mandát je zaměřen na nabývání: - 196 systémů bezpilotních letadel (SAPR) třídy Micro/Mini s rotujícími křídly, hmotnosti nevyšší než 2,5 kg, každý včetně: • 1 letadla s příslušným multisenzorem: Elektro-Optický/Infračervený; • 1 kompletní pozemní segment (sestávající z 2 velitelských a řídících stanic (Ground Control Station – GCS) se simulátorem, komunikačním zařízením pro řízení letadla a pro příjem/odesílání dat a obrazů, zařízení pro propojení a napájení, Aircraft Ground Equipment (AGE); • jeden kompletní záložní radiový terminál (pro každý systém), aby umožnil integraci do taktické sítě italské armády - zařízení/dispozice pro provádění všech aktivit podle plánů údržby na LINE (na místě) a BASE MAINTENANCE (laboratoř); - tašky pro taktický transport systému a kufry (typu „peli case“) pro operační/strategický transport; - náhradní díly (PdR) pro zajištění 100 hodin letu systému ročně po tři roky; - dodatkové senzory pro sběr: aerofotogrammetrické 3D, IR termografie s infračerveným senzorem; - uživatelská a údržbová dokumentace; - technická on-site podpora na vyžádání pro plánované a opravné údržbové činnosti na území státu po 18 měsíců; - inženýrská podpora pro zajištění bezpečnosti letu podle platné aeronautické normativy po 18 měsíců; - technická podpora offline; - kurzy pro instruktory operátorů, technické instruktory údržby a pro operátory a techniky údržby; - činnosti certifikace typu systému SAPR podle AER(EP).P22; - ověření systému prostřednictvím testů zjišťujících kybernetickou zranitelnost.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItálieRailway equipmentDeadline za 43 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItálieRefuse-compaction vehiclesDeadline za 36 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItáliePublic-service busesDeadline za 19 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItáliePublic-service busesDeadline za 11 dnůPublikováno 02. 9. 2026