Itálie – Řízení rizik, hotovosti a likvidity – Servizio di tesoreria comunale
Popis
Služba pokladny obce. Objektem tohoto veřejného zakázání je služba pokladny obce Taranto a sestává z celého souboru operací spojených s finančním řízením místního orgánu, který je zejména zaměřen na výběr příjmů, platby výdajů, uchovávání cenných papírů a hodnot a na plnění souvisejících povinností, které stanovují zákon, statut, předpisy orgánu nebo smluvní normy. Bankovní ústav, který se stane vítězem, přijme úkol pokladníka a zajistí všechny náklady, které stanovují zákony a tento kapitol, a přebírá odpovědnost za ně. Veřejné zakázání je na základě a sestává z jednoho lotu, protože pro charakter služby a zvláštní způsoby provádění výkonů je nutná jednotná a homogenní správy jediným hospodářským subjektem, aby se zajistil efektivní koordinace činností, které jsou předmětem veřejného zakázání, a optimalizace zdrojů. Celková částka veřejného zakázání, která je stanovena jako základ soutěže za dobu pětiletého trvání, činí 1.600.000,00 EUR (euro jeden milion šest set tisíc/00), bez DPH. Do částky, která je stanovena jako základ soutěže, nepatří náklady spojené s předplacením pokladny (úroky a komise za disponibilitu), protože jsou případné a závisí na skutečné aktivaci. Obec uzavřela tituly v pokladně; proto se na ''celkové odměně za službu pokladny a pokladny'' považuje za uplatnitelné osvobození podle článku 10, odstavce 1, bod 1) D.P.R. č. 633/1972 (v souladu s názorem Agenzie delle Entrate, Odpověď č. 188/2023). Částka základ soutěže zahrnuje náklady na pracovní sílu, které zakázkař odhadl na 203.580,00 EUR za dobu pěti let.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI DI COPERTURA ASSICURATIVADELL’ENTE
Comune di RietiItálieInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesDeadline za 30 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI “SERVIZI ASSICURATIVI – RISCHI ELEMENTARI E AUTOMEZZI” PER UN TRIENNIO, SOPRA SOGLIA COMUNITARIA CON IL CRITERIO DEL MINOR PREZZO.
COMUNE DI SESTUItálieInsurance servicesMotor vehicle insurance servicesDeadline za 15 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
PRINCIPIA S.P.A.ItálieInsurance servicesDeadline za 13 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA SOPRA SOGLIA EUROUNITARIA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N36/2023
PROVINCIA DI PERUGIAItálieInsurance servicesDeadline za 31 dnůPublikováno 31. 8. 2026