Zpět na vyhledávání
Itálie – Provoz elektráren – Procedura ad evidenza pubblica per l’assegnazione in concessione della grande derivazione idroelettrica relativa all’impianto Po Stura – San Mauro ai sensi della L.R. 26/2020 e del R.R. 2/2023 tramite finanza di progetto su iniziativa privata
SCR PIEMONTE SPAItáliePublikováno 22. 4. 2026
Není uveden žádný deadlinePopis
Procedura veřejné soutěže na přidělení koncese na velký vodní elektrárenský odběr související s zařízením Po Stura – San Mauro podle zákona č. 26/2020 a vyhlášky č. 2/2023 prostřednictvím projektu financování na soukromou iniciativu
Kódy CPV
Operation of a power plant
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Gázszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE PIACENZA 1 - OVEST
COMUNE DI PIACENZAItálieGas distribution and related servicesDeadline za 87 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE "PESCARA"
PESCARA ENERGIA SPAItálieGas distributionDeadline za 161 dnůPublikováno 05. 8. 2026
Olaszország – Vízellátás, vízszolgáltatás – Bando di Gara per l’individuazione dell’Operatore Economico a cui assegnare la proroga della concessione mineraria per acque minerali denominata “Etna – Cavagrande” per un massimo di ulteriori anni 30
Regione Siciliana Dipartimento Energia Distretto minerario PAItálieWater distributionŽádná splatnost uvedenaPublikováno 26. 7. 2026
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE DI GENOVA 2 - PROVINCIA
COMUNE DI CHIAVARIItálieGas distributionDeadline za 62 dnůPublikováno 20. 7. 2026