Zpět na vyhledávání
Itálie – Připravené výbušniny – Fornitura di kit bangalore con carica esplosiva
Comando GenioItáliePublikováno 06. 7. 2026
Není uveden žádný deadlinePopis
Zabezpečení 550 nositelných výbušných systémů pro otevírání průchodů (takzvaných bangalorských trubek), které jsou potřebné pro výcvik personálu v činnostech souvisejících s překonáváním aktivních a pasivních překážek pomocí výbušnin (prolomení), prostřednictvím procedury "omezené" podle čl. 17 nařízení č. 208/2011.
Kódy CPV
Prepared explosives
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Aktív szén – Fornitura, Movimentazione, Riattivazione E Reintegro Di Carbone Attivo Minerale Granulare Presso Gli Impianti Di Potabilizzazione Acquedotto Gestiti Dalla Società Brianzacque S.R.L - 2 Lotti
Brianzacque S.r.l.ItálieActivated carbonDeadline za 29 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Olaszország – Különféle vegyipari termékek – Fornitura franco destino di reagenti chimici presso gli impianti di depurazione gestiti da Alfa S.r.l. - 4 lotti
Alfa SRLItálieVarious chemical productsDeadline za 29 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Olaszország – Vízkezelő szerek (víztisztító és vízlágyító szerek) – Procedura aperta n. 26/2026 - Fornitura di prodotti chimici, sia confezionati che con travaso in cisterna, per le piscine comunali della Città di Torino . Anni 2027-2029
Città di Torino - Divisione Contratti e Appalti - Appalti di Servizi e FornitureItálieWater-treatment chemicalsDeadline za 23 dnůPublikováno 24. 8. 2026
Olaszország – Különféle vegyipari termékek – FORNITURA FRAZIONATA DI PRODOTTI CHIMICI
GAIA SpAItálieVarious chemical productsDeadline za 22 dnůPublikováno 12. 8. 2026