Itálie – Hydrometeorologické služby – Framework service contract for operating the "Hydrological Forecast Centre - Analytics and Dissemination" in support to the Copernicus Emergency Management Service (CEMS) Flood Early Warning Systems
Popis
Cílem tohoto rámcového kontraktu je provoz služby CEMS "Hydrologické předpovědové centrum - Analytika a šíření" (DISS) v rámci podpory složky předčasného varování a monitorování povodní služby Copernicus Emergency Management (CEMS), která pokračuje jako plnohodnotná operační služba, jak je definováno v článku 51(1.b)) nařízení (EU) 2021/696 programu Union Space. Role DISS spočívá v denním analýze povodňových předpovědí EFAS a GloFAS, informování příslušných uživatelů a poskytování celkové správy a podpory uživatelů. Implementace CEMS je mezislužební uspořádání mezi DG JRC, DG DEFIS a DG ECHO. JRC je zodpovědný za přípravu a implementaci pracovních programů CEMS, správu vyhrazených rozpočtů a dohled nad implementací úkolů služeb.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Mérnöki szolgáltatások – COMUNE DI MONTECORVINO ROVELLA - Servizio di Coordinamento della Sicurezza in fase di Esecuzione per lintervento di completamento e la riqualificazione delle aree esterne del Centro Servizi Multimediale Planetario San Pietro Technological and Environmental Centre European Planetarium San Pietro
CUC SELE PICENTINIItálieEngineering servicesDeadline za 32 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Olaszország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – U003 P1 AMPLIAMENTO DEL SERVIZIO DI CARDIOLOGIA E PNEUMOLOGIA PROGETTO DI FATTIBILITÀ TECNICO-ECONOMICA FINALIZZATO ALL’APPALTO INTEGRATO E COORDINAMENTO DELLA SICUREZZA IN FASE DI PROGETTAZIONE CON OPZIONI
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Gesundheitsbezirk Bozen-Abteilung für Technik und VermögensverwaltungItálieProject and design preparation, estimation of costsDeadline za 33 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Olaszország – Építkezéssel kapcsolatos környezeti monitoring – PROVINCIA DI COMO: AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ESECUZIONE DEL PIANO DI MONITORAGGIO AMBIENTALE (P.M.A.) ANTE OPERAM NELLAMBITO DELLINTERVENTO DEI LAVORI CONNESSIONE ALLO SVINCOLO AUTOSTRADALE LOMAZZO NORD DELLA A9 CON COLLEGAMENTO TRA LA SP30 FINO ROVELLO, LA SP26 VERTEMATE VENIANO E LA SP23 LOMAZZO BIZZARONE IN VARIANTE AGLI ABITATI DI CADORAGO E LOMAZZO - CUP G71B20000330005
Provincia di ComoItálieEnvironmental monitoring for constructionDeadline za 32 dnůPublikováno 01. 9. 2026
Olaszország – Integrált mérnöki szolgáltatások – Procedura aperta telematica per l’appalto dei SERVIZI DI INGEGNERIA ED ARCHITETTURA DI PROGETTAZIONE ESECUTIVA, CSP, DIREZIONE LAVORI, MISURE E CONTABILITÀ E RELAZIONE GEOLOGICA.
C.U.C. Monti Dauni per conto del Comune di CandelaItálieIntegrated engineering servicesDeadline za 39 dnůPublikováno 01. 9. 2026