Zpět na vyhledávání
Itálie – Účetní a revizní služby – PA servizio revisione contabile e certificazione progetti PNRR
AZIENDA USL DI BOLOGNAItáliePublikováno 16. 7. 2026
14 dnů zbýváPopis
Otevřená soutěž rozdělená na loty pro přidělení služby revize účetnictví a certifikací projektů financovaných z fondů PNRR Věda a PNC HLS – TA pro potřeby zdravotnických podniků oblasti Emilia Centrale (AVEC) a pro Aziende Sanitarie USL - IRCCS Reggio Emilia
Kódy CPV
Accounting and auditing services
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Belső ellenőri szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART.71 DEL D.LGS. N.36/2023, INTERAMENTE GESTITA CON MODALITÀ TELEMATICHE, PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI REVISIONE INTERNA (INTERNAL AUDIT) DI INVIMIT SGR S.P.A., MEDIANTE ESTERNALIZZAZIONE DELLA RELATIVA FUNZIONE
Investimenti Immobiliari Italiani SGR S.p.A.ItálieInternal audit servicesDeadline za 23 dnůPublikováno 30. 8. 2026
Olaszország – Hirdetésszervezési szolgáltatások – PA 233/2026 - Concessione degli spazi pubblicitari di GTT di durata quinquennale. 3 lotti.
Gruppo Torinese Trasporti S.p.AItálieAdvertising management servicesDeadline za 42 dnůPublikováno 30. 8. 2026
Olaszország – Marketingszolgáltatás – SERVIZIO DI PROMOZIONE TURISTICA E MARKETING DIGITALE A SUPPORTO DEL SISTEMA TURISTICO TERRITORIALE INTERCOMUNALE (STTI) DEL COMUNE DI MARANELLO
UNIONE DEI COMUNI DEL DISTRETTO CERAMICOItálieMarketing servicesDeadline za 28 dnůPublikováno 30. 8. 2026
Olaszország – Telefonkezelői szolgáltatások – Servizio Contact Center Motorizzazione Civile PAT
Provincia Autonoma di TrentoItálieTelephone operator servicesDeadline za 30 dnůPublikováno 30. 8. 2026