Itálie – Nepilotovaná letadla – GARA PER ACQUISIZIONE E SOSTEGNO SISTEMI AEROMOBILE A PILOTAGGIO REMOTO (SAPR) AD ALA FISSA DI CLASSE MINI
Popis
Částka smlouvy ve výši 22.286.153,08 €, z níž neplánovaná část bude vypočítána na základě slevy z výchozí nabídky a nesmí překročit 20% výše smlouvy. Nabídka musí zahrnovat opci ve výši 50% smluvní částky. Proto maximální částka pro podnik je 33.429.229,62 € (22.286.153,08 € + 11.143.076,54 €). Mini Micro UAV, získání a podpora systému letadla s řízením dálkovým ovládáním SAPR s pevným křídlem třídy Mini s vertikálním vzletem a přistáním VTOL. Mandát je zaměřen na získání - 50 systémů letadel s řízením dálkovým ovládáním (SAPR) třídy Mini s pevným křídlem VTOL, každý včetně: • 2 letadel, každé s příslušným multisenzorem: elektrooptický/infračervený/laserový osvětlovač/laserový dálkoměr; • 1 kompletní pozemní segment (skládající se ze 2 stanic řízení a ovládání (Ground Control Station – GCS) se simulátorem, komunikací pro ovládání letadla a pro přijímání/odesílání dat a obrazů, zařízení pro propojení a napájení, Aircraft Ground Equipment (AGE); • předpokládá dodávku jednoho dalšího kompletního rádiového terminálu (pro každý systém), aby bylo možné integrovat do taktické sítě italské armády; - vybavení/zařízení pro provádění všech aktivit, které jsou předpokládány v plánech údržby LINE (na místě) a BASE MAINTENANCE (laboratoř); - batohy pro taktický přenos systému a kufry (typu „peli case“) pro operační/strategický přenos; - náhradní díly (PdR) pro zajištění 100 letových hodin systému za rok po tři roky; - dodatkové senzory pro získání: multiband, aerofotogrametrické 3D, Laser Image Detection and Ranging (LIDAR), IR termografické s IR senzorem, data relay v UHF; - uživatelská a údržbová příručka; - technická on-site podpora na vyžádání pro plánované a opravné údržbové aktivity na území státu po 18 měsíců; - inženýrská podpora zaměřená na zajištění bezpečnosti letu podle platné letecké normativy po 18 měsíců; - technická podpora offline; - kurzy pro výcvik instruktorů operátorů, technických instruktorů údržby a pro operátory a techniky údržby; - certifikační činnosti systému SAPR podle AER(EP).P22; - ověření systému prostřednictvím testů zjišťování zranitelnosti kybernetické bezpečnosti.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItálieRailway equipmentDeadline za 43 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItálieRefuse-compaction vehiclesDeadline za 36 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItáliePublic-service busesDeadline za 19 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItáliePublic-service busesDeadline za 11 dnůPublikováno 02. 9. 2026