Irland – Uddannelse og undervisning – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Beskrivelse
LMETB har oprettet et panel, hvoraf det vil hente passende kvalificerede tjenesteudbydere til at levere træningsprogrammer, hvorfra tjenesteudbydere kan vælges til at deltage i en mini konkurrence om kontrakt til tildeling for design, demonstration, udvikling, tilpasning, accreditering og levering af træningsprogrammer, når der opstår specifikke behov. LMETB annoncerer alle sine kendte, identificerede, potentielle programmer, kurser, der er identificeret og kørt tidligere. Denne offentlige opslagskonkurrence vil blive opdelt i Loter, som beskrevet i udbudsdokumenterne. Søgere kan søge om et eller flere Loter. Der er ingen begrænsninger på antallet af Loter, du kan søge om, forudsat du opfylder tildelingskriterierne. Panelen er oprettet den 12. juli 2024 og vil løbe i 3 år indtil 11. juli 2027. Ansøgninger vil blive accepteret via e-mail til [email protected] med følgende emne: Ansøgning om panelmedlemskab for levering af træningsprogrammer og demonstration i miljø- og energistyring i 2 Loter.
CPV-koder
Dokumenter & indsendelse
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrlandHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingFrist om 26 dagePubliceret den 26. aug. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrlandEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesFrist om 8 dagePubliceret den 26. aug. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrlandAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesFrist om 21 dagePubliceret den 24. aug. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrlandEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesFrist om 23 dagePubliceret den 24. aug. 2026