Tilbage til søgning
Dette udbud er udløbet.
Németország – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Provision of administrative temporary labour
European Central BankTysklandPubliceret den 08. feb. 2026
Frist overskredetBeskrivelse
Procurement for the provision of administrative temporary labour (agency staff) to the ECB as detailed in the tender documents.
CPV-koder
Supply services of personnel including temporary staff
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)TysklandSecurity servicesFrist om 33 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltTysklandProject-management services other than for construction workIngen frist angivetPubliceret den 03. sep. 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfTysklandAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesIngen frist angivetPubliceret den 03. sep. 2026
Németország – Piackutatási szolgáltatások – Rahmenvertrag Marktforschungsleistungen
degewo AGTysklandMarket research servicesIngen frist angivetPubliceret den 03. sep. 2026