Επιστροφή στην αναζήτηση
Ιταλία – Ταχυδρομικές υπηρεσίες – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureΙταλίαΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
32 ημέρες απομένουνΠεριγραφή
Διαδικασία ανοιχτής διαγωνίας, σύμφωνα με τους άρθρους 71 και 151 του D. lgs. n. 36/2023, για την υπογραφή συμφωνίας πλαισίου με ένα μόνο οικονομικό πράκτορα, σύμφωνα με τους άρθρους 59, παράγραφο 3 και 154 του D.Lgs 36/2023, για την αναθέτηση της υπηρεσίας παραλαβής των λογαριασμών και των πιστωτικών εγγράφων των χρηστών του S.I.I. και των σχετικών υπηρεσιών προκατάληψης και μετακατάληψης, διαχωρισμένη σε 3 λότους, για διάρκεια 12 μηνών.
Κωδικοί CPV
Postal servicesPrinting servicesMail delivery servicesComputer archiving services
Έγγραφα & υποβολή
Περίληψη AI
Συνδεθείτε για μια περίληψη AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Σχετικοί διαγωνισμοί
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und LieferungenΙταλίαPostal servicesΟρίο σε 36 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAΙταλίαPostal servicesΟρίο σε 21 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 17 Αυγ 2026
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.ΙταλίαPublic-telephone servicesΟρίο σε 32 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 06 Αυγ 2026
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società BenefitΙταλίαMail delivery servicesΟρίο σε 11 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 27 Ιουλ 2026