CPV 64000000
Δημόσιοι διαγωνισμοί – Υπηρεσίες ταχυδρομείων και τηλεπικοινωνιών
Η Tendova παρακολουθεί όλες τις προκηρύξεις TED αυτού του τομέα και στα 27 κράτη μέλη της ΕΕ. Παρακάτω βλέπετε τους πιο πρόσφατους διαγωνισμούς — χρησιμοποιήστε την πλήρη αναζήτηση για φιλτράρισμα κατά λέξη-κλειδί, χώρα και προθεσμία.
Πηγή δεδομένων: Ηλεκτρονική Ημερήσια Προσφορά (TED) — Προσφορές σε ολόκληρη την ΕΕ πάνω από το όριο.
413 προσφορές found
Spanyolország – Postai szolgáltatások – (AS-46/2026) Servicios postales del Ayuntamiento de Hospitalet de LLobregat
Ajuntament de l'Hospitalet de LlobregatΙσπανίαPostal servicesΟρίο σε 16 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Olaszország – Teletext-szolgáltatások – Accordo quadro ex art. 59 D.Lgs. 36/2023 per l’affidamento di servizi di sottotitolazione elettronica e lavorazioni tecniche dei film in occasione dei Festival Torino Film Festival, Lovers Film Festival e Cinemambiente presso il Museo Nazionale del Cinema. Procedura aperta di valore superiore alla soglia di cui all’art. 14/1 lett. c) D.Lgs. 36/2023.
Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana ProloΙταλίαTeletext servicesΟρίο σε 12 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Vergabe einer Dienstleistungskonzession für den öffentlich geförderten Aufbau und Betrieb eines Gigabitnetzes nach § 5 Gigabit-Rahmenregelung des Bundesministerium für Verkehr und digitale Infrastruktur vom 01.08.2024.
Gemeinde HimmelkronΓερμανίαTelephone and data transmission servicesCommunications networkΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Írország – Távközlési szolgáltatások – Provision of Microsoft Teams Voice (One Teams Voice) Service
National Transport Authority_1149ΙρλανδίαTelecommunications servicesDigital telephone exchangesTelephone exchangesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Írország – Mobiltávbeszélő-szolgáltatások – Single Party Framework for the Provision of Mobile Phone Handsets and Associated Mobile Phone Services to Horse Racing Ireland and Irish Horseracing Regulatory Board, Subsidiaries and Affiliates
Horse Racing Ireland (HRI)ΙρλανδίαMobile-telephone servicesSIM cardsHands-free mobile telephonesΟρίο σε 37 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – ASTREINTE TELEPHONIQUE ET CONTINUITE DU SERVICE RELATION LOCATAIRES
VALDEVYΓαλλίαTelephone and data transmission servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Horvátország – Távközlési szolgáltatások – ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
Središnji državni ured za središnju javnu nabavuΚροατίαTelecommunications servicesMobile-telephone servicesMobile telephonesΟρίο σε 24 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Litvánia – Mobiltávbeszélő-szolgáltatások – Viešojo judriojo ryšio duomenų perdavimo paslaugų pirkimas (PPR-465)
Išteklių agentūra prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijosΛιθουανίαMobile-telephone servicesΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Vergabe einer Dienstleistungskonzession für den öffentlich geförderten Aufbau und Betrieb eines Gigabitnetzes nach § 5 Gigabit-Rahmenregelung des Bundesministerium für Verkehr und digitale Infrastruktur vom 01.08.2024.
Markt SchirndingΓερμανίαTelephone and data transmission servicesCommunications networkΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Németország – Postai és futárszolgáltatás – Erbringung von Postdienstleistungen für den Landkreis Börde
Landkreis Börde, Zentrale VergabestelleΓερμανίαPost and courier servicesΟρίο σε 2 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Lengyelország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłaniem wiadomości SMS z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej
Izba Administracji Skarbowej we WrocławiuΠολωνίαTelephone and data transmission servicesMobile-telephone servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Litvánia – Földi távközlésivonal-bérbeadási szolgáltatások – Dviejų tamsiųjų optinių gijų ilgalaikės nuomos ir techninės priežiūros paslaugos
Kauno technologijos universitetas (PV)ΛιθουανίαCommunication land-line rentalRepair and maintenance services of telecommunications linesΟρίο σε 6 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Írország – Távközlési szolgáltatások – 25-004F - Framework for the Provision of Telecommunications Services
Uisce ÉireannΙρλανδίαTelecommunications servicesInstrumentation and control equipmentTelecommunications networkΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Horvátország – Távközlési szolgáltatások – ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI
GRAD ZAGREBΚροατίαTelecommunications servicesΟρίο σε 10 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Vergabe einer Dienstleistungskonzession für den öffentlich geförderten Aufbau und Betrieb eines Gigabitnetzes nach § 5 Gigabit-Rahmenregelung des Bundesministerium für Verkehr und digitale Infrastruktur vom 01.08.2024.
Stadt SelbΓερμανίαTelephone and data transmission servicesCommunications networkΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Franciaország – IP-telefonnal kapcsolatos szolgáltatások – Maintenance évolutive des systèmes de téléphonie IP
Groupement VersaillesΓαλλίαIP telephone servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Svédország – Postai szolgáltatások – Postförmedlingstjänster 2027
Statens inköpscentral vid KammarkollegietΣουηδίαPostal servicesPost and courier servicesPostal services related to lettersΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Vergabe einer Dienstleistungskonzession für den öffentlich geförderten Aufbau und Betrieb eines Gigabitnetzes nach § 5 Gigabit-Rahmenregelung des Bundesministerium für Verkehr und digitale Infrastruktur vom 01.08.2024.
Stadt GunzenhausenΓερμανίαTelephone and data transmission servicesCommunications networkΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Románia – Távközlési szolgáltatások – Servicii de comunicații buclă locală. Acces internet
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RAΡουμανίαTelecommunications servicesInternet servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lengyelország – Elektronikus információs szolgáltatások – Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie systemu portali miejskich z wykorzystaniem sztucznej inteligencji – projekt „Transformacja cyfrowa i ekspansja e-usług w Bielsku-Białej”
Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-BiałejΠολωνίαElectronic information servicesInteractive voice response software packageSoftware package and information systemsΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Spanyolország – Távközlési szolgáltatások – Servicios de Telecomunicaciones necesarios para posibilitar la conexión de guaguas, paneles informativos en paradas, y otros dispositivos móviles de Transportes Interurbanos de Tenerife, S.A. (en adelante TITSA) a los Sistemas Centrales SAE y de Billetaje ubicados en el D-Alix (Datacenter del proyecto Alix)
Gerencia de Transportes Interurbanos de Tenerife S.A.U.ΙσπανίαTelecommunications servicesTelephone and data transmission servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Finnország – Távközlési szolgáltatások – VR-Group: Maintenance and support services of telecommunications network devices - Invitation to participate
VR-Group PlcΦινλανδίαTelecommunications servicesInstallation services of communications equipmentIT services: consulting, software development, Internet and supportΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Románia – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Servicii de telefonie si de transmisie de date - 2 Loturi
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A.ΡουμανίαTelephone and data transmission servicesΟρίο σε 37 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Románia – Levelekkel kapcsolatos postai szolgáltatások – Achizitie servicii postale de distribuire a corespondentei
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice TimisoaraΡουμανίαPostal services related to lettersΟρίο σε 32 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026
Hollandia – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Glasvezeldienstverlening
Stichting VonkΚάτω ΧώρεςTelephone and data transmission servicesFibre-optic connectionsData network management and support servicesΟρίο σε 52 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026
Διαγωνισμοί ανά χώρα
Διαγωνισμοί ανά τομέα
- Προϊόντα γεωργίας, κτηνοτροφίας, αλιείας, δασοκομίας και συναφή προϊόντα
- Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας
- Εξορυκτικά προϊόντα, βασικά μέταλλα και συναφή προϊόντα
- Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
- Γεωργικά μηχανήματα
- Είδη και εξαρτήματα ρουχισμού, υπόδησης, αποσκευών
- Δέρμα και υφάσματα, υλικά από πλαστικό και καουτσούκ
- Έντυπο υλικό και συναφή προϊόντα
- Χημικά προϊόντα
- Μηχανήματα γραφείου και υπολογιστές, εξοπλισμός και προμήθειες εκτός από έπιπλα και πακέτα λογισμικών
- Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
- Εξοπλισμός ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, επικοινωνιών, τηλεπικοινωνιών και συναφής εξοπλισμός
- Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
- Εξοπλισμός μεταφοράς και βοηθητικά μέσα μεταφοράς
- Εξοπλισμός ασφαλείας και πυρόσβεσης, αστυνομικός και αμυντικός εξοπλισμός
- Μουσικά όργανα, είδη αθλητισμού, επιτραπέζια παιχνίδια, παιδικά παιχνίδια, είδη χειροτεχνίας, υλικά και εξαρτήματα καλλιτεχνίας
- Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
- Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού
- Συλλογή και καθαρισμός νερού
- Μηχανήματα βιομηχανικών εγκαταστάσεων
- Μηχανήματα για εξοπλισμό ορυχείων, λατομείων, κατασκευών
- Δομές και υλικά κατασκευαστικών έργων· βοηθήματα κατασκευαστικών έργων (εκτός από ηλεκτρικές συσκευές)
- Κατασκευαστικές εργασίες
- Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
- Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
- Υπηρεσίες εγκατάστασης (εκτός από υπηρεσίες εγκατάστασης λογισμικού)
- Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου
- Υπηρεσίες μεταφορών (εκτός από μεταφορά αποβλήτων)
- Βοηθητικές και επικουρικές υπηρεσίες μεταφορών· υπηρεσίες ταξιδιωτικών πρακτορείων
- Επιχειρήσεις δημόσιας ωφέλειας
- Χρηματοπιστωτικές και ασφαλιστικές υπηρεσίες
- Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
- Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
- Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
- Υπηρεσίες έρευνας και ανάπτυξης, καθώς και συναφείς υπηρεσίες παροχής συμβουλών
- Υπηρεσίες δημόσιας διοίκησης, άμυνας και κοινωνικής ασφάλισης
- Υπηρεσίες σχετιζόμενες με τη βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου
- Υπηρεσίες γεωργίας, δασοκομίας, φυτοκομίας, υδατοκαλλιέργειας και μελισσοκομίας
- Επιχειρηματικές υπηρεσίες: νομικές, μάρκετινγκ, παροχής συμβουλών, πρόσληψης, εκτύπωσης και ασφάλειας
- Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης
- Υγειονομικές και κοινωνικές υπηρεσίες
- Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες
- Ψυχαγωγικές, πολιτιστικές και αθλητικές υπηρεσίες
- Λοιπές κοινοτικές, κοινωνικές και ατομικές υπηρεσίες