CPV 92000000
Δημόσιοι διαγωνισμοί – Ψυχαγωγικές, πολιτιστικές και αθλητικές υπηρεσίες
Η Tendova παρακολουθεί όλες τις προκηρύξεις TED αυτού του τομέα και στα 27 κράτη μέλη της ΕΕ. Παρακάτω βλέπετε τους πιο πρόσφατους διαγωνισμούς — χρησιμοποιήστε την πλήρη αναζήτηση για φιλτράρισμα κατά λέξη-κλειδί, χώρα και προθεσμία.
Πηγή δεδομένων: Ηλεκτρονική Ημερήσια Προσφορά (TED) — Προσφορές σε ολόκληρη την ΕΕ πάνω από το όριο.
427 προσφορές found
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Prestación del servicio de socorrismo en las piscinas de las instalaciones deportivas de Eibar
Ayuntamiento de Eibar - Ayuntamiento de EibarΙσπανίαSport-related servicesΟρίο σε 38 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Lengyelország – Reklámfilm gyártása – Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Ministerstwo Funduszy i Polityki RegionalnejΠολωνίαAdvertising film productionΟρίο σε 11 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Sportszolgáltatások – Prestations d'enseignement d'activités nautiques
Ville d'Antibes (06)ΓαλλίαSporting servicesSailing-school servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Servicios de Actividades Acuáticas, en las instalaciones deportivas del Ayuntamiento de Eibar que deberán de ser en euskera y castellano
Ayuntamiento de Eibar - Ayuntamiento de EibarΙσπανίαSport-related servicesΟρίο σε 38 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Németország – Könyvtári és levéltári szolgáltatások – Beschaffung und Implementierung einer Online-Bibliothek einschließlich Fortbildungsportal und Clinical Decision Support für die Klinikum Chemnitz gGmbH
Klinikum Chemnitz gGmbH, c/o Klinikum Chemnitz Logistik- und Wirtschaftsgesellschaft mbHΓερμανίαLibrary and archive servicesDatabase servicesΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Norvégia – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Parallel framework agreements for technician for sound, lighting and stage and multi-technician.
Sandnes kommuneΝορβηγίαRecreational, cultural and sporting servicesArtificial and natural lighting engineering services for buildingsSound technicianΟρίο σε 20 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Accords-cadres à bons de commande relatif à la conception, l’organisation et l’animation des ateliers à destination des publics de l’Académie du Climat de la Ville de Paris, en 14 lots séparés
VILLE de PARIS - DFA - SDAΓαλλίαRecreational, cultural and sporting servicesΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Spanyolország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Prestación de los servicios de personal para apoyo técnico y de dotación de infraestructuras y equipos en general para el desarrollo del programa cultural general anual del ayuntamiento de Alcobendas
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de AlcobendasΙσπανίαRecreational, cultural and sporting servicesSound equipmentPublic conveniencesΟρίο σε 27 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Sportesemény-szervezési szolgáltatások – Location d'un camion piscine, d'une solution clé en main d'une piscine itinérante, pour le département des Bouches-du-Rhône
Département des Bouches-du-RhôneΓαλλίαSports-event organisation servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Olaszország – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – Determina a contrarre per l’affidamento in concessione, tramite Finanza di progetto, ai sensi art. 193 del D.lgs. n.36/2023, della progettazione esecutiva, dei lavori e dei servizi di gestione degli Impianti sportivi di proprietà di Roma Capitale, siti in via Bruno Pontecorvo – Municipio IX, SIS 9-20 e 9-21
ROMA CAPITALEΙταλίαSports facilities operation servicesΟρίο σε 16 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Kiállítási tárgyak megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások – Réalisation de prestations de service de restauration des dioramas pour répondre aux besoins de l’Epppd
Palais de la Porte DoréeΓαλλίαPreservation services of exhibitsPreservation services of historical buildingsJoinery workΟρίο σε 51 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Spanyolország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Casales municipales
Ajuntament de GurbΙσπανίαRecreational, cultural and sporting servicesΟρίο σε 13 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Spanyolország – Televízióműsor-szolgáltatások – ACUERDO MARCO PARA LA CONTRATACIÓN DEL SERVICIO DE GRÚA CABEZA CALIENTE PARA LOS PROGRAMAS DE CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN S.A.
CANAL SUR RADIO Y TELEVISION, S.A.ΙσπανίαTelevision servicesTelevision production servicesΟρίο σε 13 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Olaszország – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – CONCESSIONE DELLA GESTIONE DELL’IMPIANTO SPORTIVO PISTA DI ATLETICA LEGGERA ED AREA LANCI SITO NEL COMUNE DI SANTARCANGELO DI ROMAGNA
COMUNE DI SANTARCANGELO DI ROMAGNAΙταλίαSports facilities operation servicesΟρίο σε 28 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Spanyolország – Televízióműsor-szolgáltatások – ACUERDO MARCO DEL SERVICIO DE ROTULACIÓN, GRAFISMO, INFOGRAFÍA Y OTROS EFECTOS PARA LOS PROGRAMAS DE CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN S.A.
CANAL SUR RADIO Y TELEVISION, S.A.ΙσπανίαTelevision servicesTelevision production servicesΟρίο σε 13 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Sportanlagen
Österreichische Post AGΑυστρίαSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Németország – Múzeumi kiállítási szolgáltatások – Produktion und Umsetzung der Ausstellung im Wasserturm und Bahnhof Wittenberge
Landesamt für UmweltΓερμανίαMuseum-exhibition servicesΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Gemeinnütziger Vereins- und Schulsport
Österreichische Post AGΑυστρίαSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Olaszország – Strandszolgáltatások – CUC 15/2026. Procedura aperta per l’affidamento della Concessione in gestione dei servizi connessi alla balneazione sulle spiagge libere con servizi con istallazione su piazzola di sosta, di chiosco per esercizio di somministrazione nel Comune di Sabaudia.
Comune di SabaudiaΙταλίαBeach servicesΟρίο σε 29 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Franciaország – Múzeumi szolgáltatások – CONCEPTION ET RÉALISATION DE LA SCÉNOGRAPHIE, DU SOCLAGE, DE LA SIGNALÉTIQUE ET DU GRAPHISME DE L'EXPOSITION « OCÉANIE. ÊTRES DE L’EAU » AU CENTRE DE LA VIEILLE CHARITÉ (2 LOTS)
Ville de MarseilleΓαλλίαMuseum servicesMuseum-exhibition servicesΟρίο σε 20 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Sporthalle
Österreichische Post AGΑυστρίαSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Servicios de Monitoraje de las Escuelas Deportivas Municipales de Fútbol Sala y Fútbol 7, Gimnasia de Mantenimiento, Pilates, Padel y Multideporte, en Almonte, El Rocío y Matalascañas y Monitoraje y Socorrismo período estival Piscinas de Almonte y El Rocio (Huelva).
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de AlmonteΙσπανίαSport-related servicesΟρίο σε 16 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lengyelország – Mozifilm és videoszalag-gyártás és kapcsolódó szolgáltatások – Produkcję 10 filmów edukacyjnych poruszających tematy wystawy stałej.
MUZEUM GETTA WARSZAWSKIEGOΠολωνίαMotion picture and video tape production and related servicesΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Spanyolország – Televízióműsor-szolgáltatások – ACUERDO MARCO PARA LA CONTRATACIÓN DEL SERVICIO DE SONIDO PARA LOS PROGRAMAS DE CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN S.A.
CANAL SUR RADIO Y TELEVISION, S.A.ΙσπανίαTelevision servicesTelevision production servicesΟρίο σε 13 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Spanyolország – Múzeumi kiállítási szolgáltatások – Servicio de montaje, mantenimiento, desmontaje y transporte de materiales y objetos de exposiciones
Institut Català de les Empreses CulturalsΙσπανίαMuseum-exhibition servicesΟρίο σε 27 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Διαγωνισμοί ανά χώρα
Διαγωνισμοί ανά τομέα
- Προϊόντα γεωργίας, κτηνοτροφίας, αλιείας, δασοκομίας και συναφή προϊόντα
- Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας
- Εξορυκτικά προϊόντα, βασικά μέταλλα και συναφή προϊόντα
- Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
- Γεωργικά μηχανήματα
- Είδη και εξαρτήματα ρουχισμού, υπόδησης, αποσκευών
- Δέρμα και υφάσματα, υλικά από πλαστικό και καουτσούκ
- Έντυπο υλικό και συναφή προϊόντα
- Χημικά προϊόντα
- Μηχανήματα γραφείου και υπολογιστές, εξοπλισμός και προμήθειες εκτός από έπιπλα και πακέτα λογισμικών
- Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
- Εξοπλισμός ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, επικοινωνιών, τηλεπικοινωνιών και συναφής εξοπλισμός
- Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
- Εξοπλισμός μεταφοράς και βοηθητικά μέσα μεταφοράς
- Εξοπλισμός ασφαλείας και πυρόσβεσης, αστυνομικός και αμυντικός εξοπλισμός
- Μουσικά όργανα, είδη αθλητισμού, επιτραπέζια παιχνίδια, παιδικά παιχνίδια, είδη χειροτεχνίας, υλικά και εξαρτήματα καλλιτεχνίας
- Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
- Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού
- Συλλογή και καθαρισμός νερού
- Μηχανήματα βιομηχανικών εγκαταστάσεων
- Μηχανήματα για εξοπλισμό ορυχείων, λατομείων, κατασκευών
- Δομές και υλικά κατασκευαστικών έργων· βοηθήματα κατασκευαστικών έργων (εκτός από ηλεκτρικές συσκευές)
- Κατασκευαστικές εργασίες
- Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
- Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
- Υπηρεσίες εγκατάστασης (εκτός από υπηρεσίες εγκατάστασης λογισμικού)
- Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου
- Υπηρεσίες μεταφορών (εκτός από μεταφορά αποβλήτων)
- Βοηθητικές και επικουρικές υπηρεσίες μεταφορών· υπηρεσίες ταξιδιωτικών πρακτορείων
- Υπηρεσίες ταχυδρομείων και τηλεπικοινωνιών
- Επιχειρήσεις δημόσιας ωφέλειας
- Χρηματοπιστωτικές και ασφαλιστικές υπηρεσίες
- Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
- Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
- Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
- Υπηρεσίες έρευνας και ανάπτυξης, καθώς και συναφείς υπηρεσίες παροχής συμβουλών
- Υπηρεσίες δημόσιας διοίκησης, άμυνας και κοινωνικής ασφάλισης
- Υπηρεσίες σχετιζόμενες με τη βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου
- Υπηρεσίες γεωργίας, δασοκομίας, φυτοκομίας, υδατοκαλλιέργειας και μελισσοκομίας
- Επιχειρηματικές υπηρεσίες: νομικές, μάρκετινγκ, παροχής συμβουλών, πρόσληψης, εκτύπωσης και ασφάλειας
- Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης
- Υγειονομικές και κοινωνικές υπηρεσίες
- Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες
- Λοιπές κοινοτικές, κοινωνικές και ατομικές υπηρεσίες