CPV 80000000
Δημόσιοι διαγωνισμοί – Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης
Η Tendova παρακολουθεί όλες τις προκηρύξεις TED αυτού του τομέα και στα 27 κράτη μέλη της ΕΕ. Παρακάτω βλέπετε τους πιο πρόσφατους διαγωνισμούς — χρησιμοποιήστε την πλήρη αναζήτηση για φιλτράρισμα κατά λέξη-κλειδί, χώρα και προθεσμία.
Πηγή δεδομένων: Ηλεκτρονική Ημερήσια Προσφορά (TED) — Προσφορές σε ολόκληρη την ΕΕ πάνω από το όριο.
466 προσφορές found
Spanyolország – Oktatási és képzési szolgáltatások – El objeto del presente contrato es la prestación de diversos servicios musicales del Ayuntamiento de Ciutadella de Menorca, por lotes. Lote 1: Servicio de dirección, docencia y gestión de la Escuela de Música y artes escénicas y Lote 2: Servicio de banda de música.
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Ciutadella de MenorcaΙσπανίαEducation and training servicesBand entertainment servicesΟρίο σε 27 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Lettország – Képzési programmal kapcsolatos szolgáltatások – Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejsΛετονίαTraining programme servicesYouth education servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Járművezető-iskolai szolgáltatások – PERMIS POIDS LOURDS, REMORQUES ET CACES - SDIS 28
SDIS 28ΓαλλίαDriving-school servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Olaszország – Különleges oktatási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER LA STIPULA DI UN ACCORDO QUADRO CON UN UNICO OPERATORE ECONOMICO AVENTE AD OGGETTO LA SUCCESSIVA CONCLUSIONE DI SINGOLI CONTRATTI RELATIVI AL SERVIZIO DI CORREZIONE/CODIFICA DELLE DOMANDE APERTE DELLE PROVE DI PRE-TEST, ANCORAGGIO, RILEVAZIONI NAZIONALI E PROVE SUL CAMPO E STUDI PRINCIPALI DELLE RILEVAZIONI INTERNAZIONALI (NEI FORMATI CARTACEI E/O COMPUTER BASED CBT) E RELATI
INVALSIΙταλίαSpecial education servicesΟρίο σε 32 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Laotöötaja-tõstukijuhi koolitus
Eesti TöötukassaΕσθονίαAdult and other education servicesΟρίο σε 25 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Hollandia – Képzési szolgáltatások – Opleiden, Trainen en Oefenen interne calamiteitenorganisatie
MeerinzichtΚάτω ΧώρεςTraining servicesSafety training servicesΟρίο σε 45 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Portugália – Elemi oktatási szolgáltatások – Desenvolvimento de Atividades Educativas - AEC (Atividades de Enriquecimento Curricular) e Ensino de Inglês no Pré-Escolar - Ano letivo 2026/2027
Município de AmaranteΠορτογαλίαPrimary education servicesΟρίο σε 27 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Svédország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Utbildning: Svenska som andraspråk 15 hp
Örebro kommunΣουηδίαEducation and training servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Lengyelország – Műszaki képzési szolgáltatások – Usługa szkolenia dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychΠολωνίαTechnical training servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Spanyolország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – Contractació dels serveis de l'Escola Bressol Municipal l'Ametller
Ajuntament de l'Ametlla del VallèsΙσπανίαPre-school education servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Képzési szolgáltatások – Prestations de formations en anglais
ASNR FONTENAYΓαλλίαTraining servicesΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Ausztria – Oktatási és képzési szolgáltatások – Land Oberösterreich - Deutschkurse
Land Oberösterreich, Amt der oö. Landesregierung Direktion Soziales und Gesundheit, Abteilung SozialesΑυστρίαEducation and training servicesTraining servicesProvision of language coursesΟρίο σε 26 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Marché de prestation d'accompagnement à la mobilité géographique dans le cadre du projet "ERASMUS+" au bénéfice des personnes à la recherche d'un emploi de la Région Corse
FRANCE TRAVAIL - CORSEΓαλλίαVocational training servicesGuidance and counselling servicesSocial servicesΟρίο σε 39 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Litvánia – Szakképzési szolgáltatások – Artimos oro paramos paslauga (pagal VPAGSSĮ)
Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Mokymo ir kovinės paramos centrasΛιθουανίαSpecialist training servicesΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lengyelország – Egészségügyi oktatási szolgáltatások – CP.251.1168.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoΠολωνίαMedical education servicesΟρίο σε 19 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – PRESTATIONS DE FORMATION CONTINUE À DESTINATION DES AGENTS
Université de LorraineΓαλλίαVocational training servicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Eesti keele B1 tasemeeksamiks ettevalmistav koolitus
Eesti TöötukassaΕσθονίαAdult and other education servicesΟρίο σε 27 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Málta – Oktatási és képzési szolgáltatások – CT2316/2026 - Tender for the Provision of Operational Support Services for Service Users Residing in Birzebbuga Falling under the remit of Aġenzija Sapport - Re issue CT2136/2026
Department of ContractsΜάλταEducation and training servicesTraining servicesSpecialist training servicesΟρίο σε 20 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Franciaország – Oktatási és képzési szolgáltatások – ACC Coaching individuel SNCF Réseau
SNCF RESEAUΓαλλίαEducation and training servicesΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Olaszország – Oktatási és képzési szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI SERVIZI EDUCATIVI SCOLASTICI COMUNALI
CENTRALE DI COMMITTENZA CASALE MONFERRATOΙταλίαEducation and training servicesΟρίο σε 34 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Németország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind Einzelcoaching JC Berlin Tempelhof-Schöneberg
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATΓερμανίαAdult and other education servicesΟρίο σε 25 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Spanyolország – Műszaki képzési szolgáltatások – Servicio de formación en la instalación nuclear Vandellós I
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos, S.A., S.M.E. (ENRESA)ΙσπανίαTechnical training servicesΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Olaszország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – COMUNE DI POLLENA TROCCHIA (NA): SERVIZIO GESTIONE ASILO NIDO PER MASSIMO N.96 SETTIMANE PERIODO SETTEMBRE 2026 - LUGLIO 2028
Agenzia Locale di Sviluppo dei Comuni dell'Area Nolana S.C.P.A.ΙταλίαPre-school education servicesΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Hollandia – Elsősegély-nyújtási képzési szolgáltatások – Europese openbare aanbestedingsprocedure levering integrale BHV-dienstverlening t.b.v. gemeente Venlo
Gemeente VenloΚάτω ΧώρεςFirst-aid training servicesSafety consultancy servicesΟρίο σε 2 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Németország – Oktatási és képzési szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind We are strong JC Berlin Neukölln
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATΓερμανίαEducation and training servicesΟρίο σε 25 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Διαγωνισμοί ανά χώρα
Διαγωνισμοί ανά τομέα
- Προϊόντα γεωργίας, κτηνοτροφίας, αλιείας, δασοκομίας και συναφή προϊόντα
- Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας
- Εξορυκτικά προϊόντα, βασικά μέταλλα και συναφή προϊόντα
- Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
- Γεωργικά μηχανήματα
- Είδη και εξαρτήματα ρουχισμού, υπόδησης, αποσκευών
- Δέρμα και υφάσματα, υλικά από πλαστικό και καουτσούκ
- Έντυπο υλικό και συναφή προϊόντα
- Χημικά προϊόντα
- Μηχανήματα γραφείου και υπολογιστές, εξοπλισμός και προμήθειες εκτός από έπιπλα και πακέτα λογισμικών
- Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
- Εξοπλισμός ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, επικοινωνιών, τηλεπικοινωνιών και συναφής εξοπλισμός
- Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
- Εξοπλισμός μεταφοράς και βοηθητικά μέσα μεταφοράς
- Εξοπλισμός ασφαλείας και πυρόσβεσης, αστυνομικός και αμυντικός εξοπλισμός
- Μουσικά όργανα, είδη αθλητισμού, επιτραπέζια παιχνίδια, παιδικά παιχνίδια, είδη χειροτεχνίας, υλικά και εξαρτήματα καλλιτεχνίας
- Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
- Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού
- Συλλογή και καθαρισμός νερού
- Μηχανήματα βιομηχανικών εγκαταστάσεων
- Μηχανήματα για εξοπλισμό ορυχείων, λατομείων, κατασκευών
- Δομές και υλικά κατασκευαστικών έργων· βοηθήματα κατασκευαστικών έργων (εκτός από ηλεκτρικές συσκευές)
- Κατασκευαστικές εργασίες
- Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
- Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
- Υπηρεσίες εγκατάστασης (εκτός από υπηρεσίες εγκατάστασης λογισμικού)
- Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου
- Υπηρεσίες μεταφορών (εκτός από μεταφορά αποβλήτων)
- Βοηθητικές και επικουρικές υπηρεσίες μεταφορών· υπηρεσίες ταξιδιωτικών πρακτορείων
- Υπηρεσίες ταχυδρομείων και τηλεπικοινωνιών
- Επιχειρήσεις δημόσιας ωφέλειας
- Χρηματοπιστωτικές και ασφαλιστικές υπηρεσίες
- Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
- Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
- Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
- Υπηρεσίες έρευνας και ανάπτυξης, καθώς και συναφείς υπηρεσίες παροχής συμβουλών
- Υπηρεσίες δημόσιας διοίκησης, άμυνας και κοινωνικής ασφάλισης
- Υπηρεσίες σχετιζόμενες με τη βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου
- Υπηρεσίες γεωργίας, δασοκομίας, φυτοκομίας, υδατοκαλλιέργειας και μελισσοκομίας
- Επιχειρηματικές υπηρεσίες: νομικές, μάρκετινγκ, παροχής συμβουλών, πρόσληψης, εκτύπωσης και ασφάλειας
- Υγειονομικές και κοινωνικές υπηρεσίες
- Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες
- Ψυχαγωγικές, πολιτιστικές και αθλητικές υπηρεσίες
- Λοιπές κοινοτικές, κοινωνικές και ατομικές υπηρεσίες