CPV 35000000
Δημόσιοι διαγωνισμοί – Εξοπλισμός ασφαλείας και πυρόσβεσης, αστυνομικός και αμυντικός εξοπλισμός
Η Tendova παρακολουθεί όλες τις προκηρύξεις TED αυτού του τομέα και στα 27 κράτη μέλη της ΕΕ. Παρακάτω βλέπετε τους πιο πρόσφατους διαγωνισμούς — χρησιμοποιήστε την πλήρη αναζήτηση για φιλτράρισμα κατά λέξη-κλειδί, χώρα και προθεσμία.
Πηγή δεδομένων: Ηλεκτρονική Ημερήσια Προσφορά (TED) — Προσφορές σε ολόκληρη την ΕΕ πάνω από το όριο.
574 προσφορές found
Csehország – Katonai sisak, rohamsisak – Rámcová dohoda – Přilba balistická NIJ IIIA lehká (SPJ)
Ministerstvo vnitra ČRΤσεχίαMilitary helmetsΟρίο σε 36 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Rendőrségi felszerelések – Fourniture de matériels et équipements pour la Police municipale
Ville de LilleΓαλλίαPolice equipmentSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Németország – Védő- és biztonsági ruha – Feuerwehreinsatzbekleidung
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbHΓερμανίαProtective and safety clothingΟρίο σε 11 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Horvátország – Rendőregyenruha – Osnovna policijska odora
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVAΚροατίαPolice uniformsFootwearStockingsΟρίο σε 10 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Biztonsági berendezések – Fourniture et installation de coffres forts avec serrures électroniques en front office et prestations associées
La PosteΓαλλίαSecurity equipmentΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Horvátország – Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök – Ugradnja sustava tehničke zaštite magistralnih plinovoda Bosiljevo - Sisak DN 800/100 i Kozarac - Sisak DN 800/100
PLINACRO d.o.o.ΚροατίαSurveillance and security systems and devicesΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Románia – Rendőregyenruha – Jachetă și cămașă bluză
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERAΡουμανίαPolice uniformsΟρίο σε 16 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Lengyelország – Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések – Zakup broni, amunicji i środków przymusu bezpośredniego na potrzeby IAS w Rzeszowie
Izba Administracji Skarbowej w RzeszowieΠολωνίαSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentAmmunition for firearms and warfareHand gunsΟρίο σε 4 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Magyarország – Vezetési, irányítási, híradási és számítógépes rendszerek – HM Válságreagáló Rendszer (HM VRR)
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő RészvénytársaságΟυγγαρίαCommand, control, communication and computer systemsEngineering servicesSoftware package and information systemsΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Franciaország – Információs táblák – Accord-cadre à bons de commande pour la fabrication et la pose de toute la signalétique intérieure et extérieure des bâtiments du Département des Bouches-du-Rhône - 2026-0406
Département des Bouches du RhôneΓαλλίαInformation panelsPlates (construction)Ορίο σε 33 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Csehország – Riasztórendszerek – Protipovodňová opatření města Vítkov
Město VítkovΤσεχίαAlarm systemsPublic address systemsΟρίο σε 36 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Németország – Katonai járművek és kapcsolódó alkatrészek – 6003111593-BAAINBw E2.3Y
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der BundeswehrΓερμανίαMilitary vehicles and associated partsΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Németország – Légzőkészülék tűzoltók számára – Lieferung von Atemschutzgeräten mit Zubehör sowie Prüftechnik und Raumluftüberwachung (Landkreis Helmstedt)
Kommunale Wirtschafts- und LeistungsgesellschaftΓερμανίαBreathing apparatus for firefightingΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Franciaország – Rendőregyenruha – ACQUISITION DE VETEMENTS DE TRAVAIL ET DE PETITS MATERIELS TECHNIQUES POUR LES AGENTS DE LA POLICE MUNICIPALE
MAIRIE AULNAY SOUS BOISΓαλλίαPolice uniformsPolice equipmentΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Írország – Vészhelyzeti és biztonsági berendezések – Request for Tenders to establish a single party Framework Agreement for the supply, installation, monitoring and maintenance of Panic Alarms for the Courts Service of Ireland
The Courts ServiceΙρλανδίαEmergency and security equipmentSurveillance and security systems and devicesAlarm systemsΟρίο σε 5 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Belgium – Vészhelyzeti és biztonsági berendezések – Alarmsysteem / noodknop voor mobiele teams
VZW EvaraΒέλγιοEmergency and security equipmentΟρίο σε 33 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Spanyolország – Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök – 328,329,330,331/2026 Suministro e instalación de cámaras de videovigilancia en la ciudad de Sabadell 2025
Ajuntament de SabadellΙσπανίαSurveillance and security systems and devicesΟρίο σε 25 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Litvánia – Lőfegyverek – TAIKLIOJO ŠAULIO GINKLO KOMPLEKTAS
Lietuvos šaulių sąjunga (PV)ΛιθουανίαFirearmsΔεν έχει δοθεί προθεσμίαΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Németország – Tűzoltó, mentő- és biztonsági felszerelések – Lieferung und Montage Geräte für Atemschutzwerkstatt
Landkreis NordwestmecklenburgΓερμανίαFirefighting, rescue and safety equipmentΟρίο σε 29 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lettország – Védő- és biztonsági ruha – Ugunsdzēsības aizsargtērpu un ūdens sūkņa piegāde Saldus tehnikuma izglītības programmas “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” īstenošanai
Valsts izglītības attīstības aģentūraΛετονίαProtective and safety clothingPumpsΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lengyelország – Radardetektorok – ZAKUP FABRYCZNIE NOWEGO SYSTEMU DO DETEKCJI OBIEKTÓW PODZIEMNYCH (GEORADAR)
Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. profesora Józefa KosackiegoΠολωνίαRadar detectorsOptical instrumentsSurveying instrumentsΟρίο σε 29 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lettország – Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések – Videonovērošanas komponentu iegāde
Valsts akciju sabiedrība "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs"ΛετονίαSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentSecurity camerasΟρίο σε 30 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Szlovákia – Lőszerek – Náboje pre dlhé strelné zbrane
Ministerstvo vnútra Slovenskej republikyΣλοβακίαAmmunitionCartridgesΟρίο σε 32 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Lengyelország – Megfigyelő és biztonsági rendszerek és eszközök – Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 5 szt. bramek automatycznej kontroli granicznej „ABC”, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa- Okęcie.
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w WarszawieΠολωνίαSurveillance and security systems and devicesΟρίο σε 32 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Norvégia – Könnyű lőfegyverek alkatrészei – Procurement of cleaning equipment
FORSVARSMATERIELLΝορβηγίαParts of light firearmsRepair and maintenance services of firearms and ammunitionRepair and maintenance services of weaponsΟρίο σε 12 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026
Διαγωνισμοί ανά χώρα
Διαγωνισμοί ανά τομέα
- Προϊόντα γεωργίας, κτηνοτροφίας, αλιείας, δασοκομίας και συναφή προϊόντα
- Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας
- Εξορυκτικά προϊόντα, βασικά μέταλλα και συναφή προϊόντα
- Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
- Γεωργικά μηχανήματα
- Είδη και εξαρτήματα ρουχισμού, υπόδησης, αποσκευών
- Δέρμα και υφάσματα, υλικά από πλαστικό και καουτσούκ
- Έντυπο υλικό και συναφή προϊόντα
- Χημικά προϊόντα
- Μηχανήματα γραφείου και υπολογιστές, εξοπλισμός και προμήθειες εκτός από έπιπλα και πακέτα λογισμικών
- Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
- Εξοπλισμός ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, επικοινωνιών, τηλεπικοινωνιών και συναφής εξοπλισμός
- Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
- Εξοπλισμός μεταφοράς και βοηθητικά μέσα μεταφοράς
- Μουσικά όργανα, είδη αθλητισμού, επιτραπέζια παιχνίδια, παιδικά παιχνίδια, είδη χειροτεχνίας, υλικά και εξαρτήματα καλλιτεχνίας
- Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
- Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού
- Συλλογή και καθαρισμός νερού
- Μηχανήματα βιομηχανικών εγκαταστάσεων
- Μηχανήματα για εξοπλισμό ορυχείων, λατομείων, κατασκευών
- Δομές και υλικά κατασκευαστικών έργων· βοηθήματα κατασκευαστικών έργων (εκτός από ηλεκτρικές συσκευές)
- Κατασκευαστικές εργασίες
- Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
- Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
- Υπηρεσίες εγκατάστασης (εκτός από υπηρεσίες εγκατάστασης λογισμικού)
- Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου
- Υπηρεσίες μεταφορών (εκτός από μεταφορά αποβλήτων)
- Βοηθητικές και επικουρικές υπηρεσίες μεταφορών· υπηρεσίες ταξιδιωτικών πρακτορείων
- Υπηρεσίες ταχυδρομείων και τηλεπικοινωνιών
- Επιχειρήσεις δημόσιας ωφέλειας
- Χρηματοπιστωτικές και ασφαλιστικές υπηρεσίες
- Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
- Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
- Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
- Υπηρεσίες έρευνας και ανάπτυξης, καθώς και συναφείς υπηρεσίες παροχής συμβουλών
- Υπηρεσίες δημόσιας διοίκησης, άμυνας και κοινωνικής ασφάλισης
- Υπηρεσίες σχετιζόμενες με τη βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου
- Υπηρεσίες γεωργίας, δασοκομίας, φυτοκομίας, υδατοκαλλιέργειας και μελισσοκομίας
- Επιχειρηματικές υπηρεσίες: νομικές, μάρκετινγκ, παροχής συμβουλών, πρόσληψης, εκτύπωσης και ασφάλειας
- Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης
- Υγειονομικές και κοινωνικές υπηρεσίες
- Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες
- Ψυχαγωγικές, πολιτιστικές και αθλητικές υπηρεσίες
- Λοιπές κοινοτικές, κοινωνικές και ατομικές υπηρεσίες