CPV 16000000
Δημόσιοι διαγωνισμοί – Γεωργικά μηχανήματα
Η Tendova παρακολουθεί όλες τις προκηρύξεις TED αυτού του τομέα και στα 27 κράτη μέλη της ΕΕ. Παρακάτω βλέπετε τους πιο πρόσφατους διαγωνισμούς — χρησιμοποιήστε την πλήρη αναζήτηση για φιλτράρισμα κατά λέξη-κλειδί, χώρα και προθεσμία.
Πηγή δεδομένων: Ηλεκτρονική Ημερήσια Προσφορά (TED) — Προσφορές σε ολόκληρη την ΕΕ πάνω από το όριο.
84 προσφορές found
Szlovénia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – PKT_2 2026 Prilagojen kmetijski traktor z gozdarsko nadgradnjo, gozdarsko prikolico z dvigalom in vsaj enim vitlom
Slovenski državni gozdovi, d. o. o.ΣλοβενίαSpecialist agricultural or forestry machineryParts of agricultural and forestry machineryTractorsΟρίο σε 34 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Románia – Vontató – Furnizare tractor cu remorcă și încărcător, servicii de leasing financiar și asigurări CASCO și RCA aferente - DS Timis
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RAΡουμανίαTractorsFinancial leasing servicesMotor vehicle insurance servicesΟρίο σε 33 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Norvégia – Vontató – Procurement of an electric tractor for Kjelle VGS
Anskaffelser i Akershus, Buskerud og Østfold KOΝορβηγίαTractorsElectric motorsΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 03 Σεπ 2026
Németország – Mezőgazdasági gépek – Systemraupen
Landesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort EberswaldeΓερμανίαAgricultural machineryΟρίο σε 26 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Medvežės ir jos techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)ΛιθουανίαSpecialist agricultural or forestry machineryCentral processing unit (CPU) or processorsComputer-related equipmentΟρίο σε 32 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Franciaország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Acquisition de matériels agricoles
ODARC - Etablissement public à caractère industriel et commercialΓαλλίαSpecialist agricultural or forestry machineryTractor accessoriesSeeders, planters or transplantersΟρίο σε 28 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Openbare aanbesteding voor leveringen met betrekking tot 'Aankoop van Agrovoedingsmiddelenapparatuur voor het Mosala Resource Center dat profiteert van de FEE - KIN interventie'
EnabelΒέλγιοAgricultural machineryΟρίο σε 41 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 02 Σεπ 2026
Szlovénia – Mezőgazdasági gépek – Dobava traktorja za potrebe UL BF
UNIVERZA V LJUBLJANI, BIOTEHNIŠKA FAKULTETAΣλοβενίαAgricultural machineryΟρίο σε 27 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Marché public de fournitures pour «un accord-cadre, avec un opérateur économique par lot en vue de l’acquisition de kits solaires, de matériels d’appui à la production et à la transformation agroalimentaire dans la zone d’intervention du projet NER21003_ASYPON GMV, Région de Tillabéri »
EnabelΒέλγιοAgricultural machinerySolar energyΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026
Lengyelország – Mezőgazdasági gépek – Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieΠολωνίαAgricultural machineryParts of agricultural and forestry machineryGenerator unitsΟρίο σε 28 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026
Franciaország – Mezőgazdasági és erdészeti gépek alkatrészei – Fourniture et livraison d'outillages, équipements et pièces détachées pour l'entretien des espaces verts - 6 lots
DEPARTEMENT DU GERSΓαλλίαParts of agricultural and forestry machineryMiscellaneous gardening equipmentΟρίο σε 31 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 01 Σεπ 2026
Spanyolország – Vontató – Subministrament de 4 tractors i equipaments destinats als treballs de neteja mecànica, manteniment i conservació de les platges del TM d'Alcúdia.
Consejo de Administración de la Empresa Municipal de Serveis d'Alcudia SAUΙσπανίαTractorsParts of agricultural machineryΟρίο σε 26 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Észtország – Különféle kertészeti eszközök – Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont
Riigi Kaitseinvesteeringute KeskusΕσθονίαMiscellaneous gardening equipmentPneumatic or motorised hand toolsRepair and maintenance services of machineryΟρίο σε 26 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 31 Αυγ 2026
Csehország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Vyvážeč
Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o.ΤσεχίαSpecialist agricultural or forestry machineryΟρίο σε 10 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 30 Αυγ 2026
Szlovákia – Vontató – Obstaranie traktoru na separovaný zber 3
Obec ŠoporňaΣλοβακίαTractorsWheeled loadersFront-end shovel loadersΟρίο σε 17 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 27 Αυγ 2026
Franciaország – Fejőgép – FOURNITURE ET INSTALLATION D'UNE SALLE DE TRAITE
INRAE BRETAGNE NORMANDIEΓαλλίαMilking machinesΟρίο σε 24 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 27 Αυγ 2026
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – XXS dydžio medkirtės ir medvežės bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)ΛιθουανίαSpecialist agricultural or forestry machineryΟρίο σε 28 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 27 Αυγ 2026
Németország – Vontató – Universität Hohenheim - Großschlepper
Universität HohenheimΓερμανίαTractorsUsed tractorsΟρίο σε 24 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 26 Αυγ 2026
Románia – Mezőgazdasági gépek alkatrészei – Furnizare tamburi de însămânțare (kituri) pentru speciile Abies alba, Acer pseudoplatanus și Fagus sylvatica, pentru Linia de însămânțare URBINATI Beta 65 - dssv
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA -DIRECTIA SILVICA SUCEAVAΡουμανίαParts of agricultural machineryΟρίο σε 26 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 26 Αυγ 2026
Belgium – Fűnyíró – Aankoop en levering van robotmaaiers
Sport VlaanderenΒέλγιοLawnmowersΟρίο σε 3 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 26 Αυγ 2026
Franciaország – Fűnyíró park, sportpálya, pázsit nyírására – Acquisition de matériels, de pièces détachées et d'entretien pour la gestion des espaces verts
Ville de VilleurbanneΓαλλίαLawn, park or sports-ground mowersRepair and maintenance services of machineryMiscellaneous gardening equipmentΟρίο σε 28 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 26 Αυγ 2026
Románia – Vontató – Furnizare Tractoare -DS Dolj
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RAΡουμανίαTractorsΟρίο σε 18 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 26 Αυγ 2026
Hollandia – Mezőgazdasági gépek – Levering tractor met snippermachine
Gemeente WesterkwartierΚάτω ΧώρεςAgricultural machineryTractorsΟρίο σε 38 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 26 Αυγ 2026
Írország – Mezőgazdasági gépek – AG3819C - Request for Tenders for the Supply of a Flatbed Lorry for the Department of Agriculture, Food and the Marine (DAFM)
Education Procurement Service (EPS)ΙρλανδίαAgricultural machineryΟρίο σε 17 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 25 Αυγ 2026
Románia – Vontató – Tractoare în leasing financiar pentru 24 luni, inclusiv servicii de leasing financiar, servicii de asigurare obligatorie (RCA) pentru 12 luni, servicii de asigurare facultativă (CASCO) pentru 24 de luni - DS Botosani
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RAΡουμανίαTractorsFinancial leasing servicesInsurance servicesΟρίο σε 24 ημέρεςΔημοσιεύτηκε στις 25 Αυγ 2026
Διαγωνισμοί ανά χώρα
Διαγωνισμοί ανά τομέα
- Προϊόντα γεωργίας, κτηνοτροφίας, αλιείας, δασοκομίας και συναφή προϊόντα
- Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας
- Εξορυκτικά προϊόντα, βασικά μέταλλα και συναφή προϊόντα
- Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
- Είδη και εξαρτήματα ρουχισμού, υπόδησης, αποσκευών
- Δέρμα και υφάσματα, υλικά από πλαστικό και καουτσούκ
- Έντυπο υλικό και συναφή προϊόντα
- Χημικά προϊόντα
- Μηχανήματα γραφείου και υπολογιστές, εξοπλισμός και προμήθειες εκτός από έπιπλα και πακέτα λογισμικών
- Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
- Εξοπλισμός ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, επικοινωνιών, τηλεπικοινωνιών και συναφής εξοπλισμός
- Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
- Εξοπλισμός μεταφοράς και βοηθητικά μέσα μεταφοράς
- Εξοπλισμός ασφαλείας και πυρόσβεσης, αστυνομικός και αμυντικός εξοπλισμός
- Μουσικά όργανα, είδη αθλητισμού, επιτραπέζια παιχνίδια, παιδικά παιχνίδια, είδη χειροτεχνίας, υλικά και εξαρτήματα καλλιτεχνίας
- Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
- Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού
- Συλλογή και καθαρισμός νερού
- Μηχανήματα βιομηχανικών εγκαταστάσεων
- Μηχανήματα για εξοπλισμό ορυχείων, λατομείων, κατασκευών
- Δομές και υλικά κατασκευαστικών έργων· βοηθήματα κατασκευαστικών έργων (εκτός από ηλεκτρικές συσκευές)
- Κατασκευαστικές εργασίες
- Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
- Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
- Υπηρεσίες εγκατάστασης (εκτός από υπηρεσίες εγκατάστασης λογισμικού)
- Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου
- Υπηρεσίες μεταφορών (εκτός από μεταφορά αποβλήτων)
- Βοηθητικές και επικουρικές υπηρεσίες μεταφορών· υπηρεσίες ταξιδιωτικών πρακτορείων
- Υπηρεσίες ταχυδρομείων και τηλεπικοινωνιών
- Επιχειρήσεις δημόσιας ωφέλειας
- Χρηματοπιστωτικές και ασφαλιστικές υπηρεσίες
- Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
- Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
- Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
- Υπηρεσίες έρευνας και ανάπτυξης, καθώς και συναφείς υπηρεσίες παροχής συμβουλών
- Υπηρεσίες δημόσιας διοίκησης, άμυνας και κοινωνικής ασφάλισης
- Υπηρεσίες σχετιζόμενες με τη βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου
- Υπηρεσίες γεωργίας, δασοκομίας, φυτοκομίας, υδατοκαλλιέργειας και μελισσοκομίας
- Επιχειρηματικές υπηρεσίες: νομικές, μάρκετινγκ, παροχής συμβουλών, πρόσληψης, εκτύπωσης και ασφάλειας
- Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης
- Υγειονομικές και κοινωνικές υπηρεσίες
- Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες
- Ψυχαγωγικές, πολιτιστικές και αθλητικές υπηρεσίες
- Λοιπές κοινοτικές, κοινωνικές και ατομικές υπηρεσίες