Search tenders
Save searchData source: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-wide above-threshold tenders.
Search covers the tender title, description and buyer name.
29 tenders found
Croatia – Engineering design services – IZRADA PROMETNIH ELABORATA SVJETLOSNE SIGNALIZACIJE U GRADU ZAGREBU
GRAD ZAGREBCroatiaEngineering design servicesDeadline in 30 daysPublished on Sep 01, 2026
Croatia – Supervision of building work – Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju
LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJECroatiaSupervision of building workDeadline in 12 daysPublished on Sep 01, 2026
Croatia – Supervision of building work – Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova na izgradnji parka Zelena oaza
MEĐIMURSKA ŽUPANIJACroatiaSupervision of building workDeadline in 9 daysPublished on Sep 01, 2026
Croatia – Architectural, construction, engineering and inspection services – Idejni projekt Glavne zgrade
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBUCroatiaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesDeadline in 5 daysPublished on Aug 30, 2026
Croatia – Engineering design services – Izrada glavnih projekata s ishođenjem građevinske dozvole te izvedbenih projekata za most preko rijeke Save na trasi spojne ceste (os 1) od DC232 do DC224 U Kratečkom s početkom u st 0+000,00 do st približno 0+895,00
Hrvatske ceste d.o.o.CroatiaEngineering design servicesDeadline in 15 daysPublished on Aug 30, 2026
Croatia – Supervision of building work – STRUČNI NADZOR I KOORDINATOR ZAŠTITE NA RADU NAD ENERGETSKOM OBNOVOM DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN
GRAD ZAGREBCroatiaSupervision of building workDeadline in 16 daysPublished on Aug 24, 2026
Croatia – Construction-site supervision services – Kompletan nadzor nad izvođenjem radova rekonstrukcije državne ceste oznake DC56, dionica 004, I faza, stacionaža od km 0+000 do km 8+100, dionica Drniš-Ružić
Hrvatske ceste d.o.o.CroatiaConstruction-site supervision servicesSurveying servicesTechnical testing servicesDeadline in 21 daysPublished on Aug 24, 2026
Croatia – Engineering design services – Izrada idejnih projekata s ishođenjem lokacijske dozvole za Saborsko-Rakovicu, duljine cca 12,5 km
Hrvatske ceste d.o.o.CroatiaEngineering design servicesDeadline in 6 daysPublished on Aug 19, 2026
Croatia – Supervision of building work – Usluga stručnog nadzora i voditelja projekta gradnje u sklopu projekta Centar gaming industrije – inkubator i akcelerator
Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županijeCroatiaSupervision of building workConstruction supervision servicesConstruction project management servicesDeadline in 21 daysPublished on Aug 18, 2026
Croatia – Supervision of building work – Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu na izgradnji i opremanju Studentskog doma u Slavonskom Brodu
Sveučilište u Slavonskom BroduCroatiaSupervision of building workDeadline in 21 daysPublished on Aug 18, 2026
Croatia – Project and design preparation, estimation of costs – Izrada projektne dokumentacije "Proširenje luke Raša"
Lučka uprava RijekaCroatiaProject and design preparation, estimation of costsEngineering design services for the construction of civil engineering worksEnvironmental impact assessment for constructionDeadline in 23 daysPublished on Aug 18, 2026
Croatia – Project and design preparation, estimation of costs – USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE ZA PROJEKT IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK
OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJECroatiaProject and design preparation, estimation of costsDeadline in 13 daysPublished on Aug 18, 2026
Croatia – Surveying services – Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere za više katastarskih općina temeljem Godišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja u 2026. godini
DRŽAVNA GEODETSKA UPRAVACroatiaSurveying servicesDeadline in 16 daysPublished on Aug 18, 2026
Croatia – Engineering design services – IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE SUSTAVA SIGURNOSNO -TEHNIČKE ZAŠTITE
GRAD ZAGREBCroatiaEngineering design servicesNo deadline givenPublished on Aug 16, 2026
Croatia – Engineering design services – Izrada projektne dokumentacije za razvoj sustava vodoopskrbe otoka Mljeta - 1. faza
NPKLM VODOVOD d.o.o.CroatiaEngineering design servicesDeadline in 13 daysPublished on Aug 16, 2026
Croatia – Laboratory services – Laboratorijske usluge drugih laboratorija -Izotopi CVVU
Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranuCroatiaLaboratory servicesDeadline in 16 daysPublished on Aug 13, 2026
Croatia – Engineering design services – Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju nove zgrade zdravstvene namjene u sklopu Županijske bolnice Čakovec
Županijska bolnica ČakovecCroatiaEngineering design servicesDeadline in 8 daysPublished on Aug 11, 2026
Croatia – Architectural, engineering and planning services – USLUGA IZRADE PROJEKATA ZA UREĐENJE PRAZNIH STANOVA I STRUČNOG NADZORA NAD IZVOĐENJEM RADOVA UREĐENJA (Grupa 6., Grupa 7.)
DRŽAVNE NEKRETNINE d.o.o.CroatiaArchitectural, engineering and planning servicesDeadline in 15 daysPublished on Aug 11, 2026
Croatia – Supervision of building work – Usluge stručnog nadzora i koordinacije zaštite na radu II za četiri škole: OŠ Brodarica, OŠ Jurja Dalmatinca, OŠ Vrpolje i PŠ Ražine
GRAD ŠIBENIKCroatiaSupervision of building workDeadline in 7 daysPublished on Aug 10, 2026
Croatia – Organisation of architectural design contests – Projektni natječaj za izradu idejnog arhitektonsko – urbanističkog rješenja za proširenje kompleksa Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije
NASTAVNI ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJECroatiaOrganisation of architectural design contestsDeadline in 20 daysPublished on Aug 10, 2026