Buscar licitaciones
Guardar búsquedaFuente de datos: Tenders Electronic Daily (TED) — licitaciones de la UE por encima del umbral.
La búsqueda abarca el título, la descripción y el nombre del órgano de contratación.
35 licitaciones encontrado
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥGreciaFuelsVencimiento en 18 díasPublicado el 30 ago 2026
Görögország – Ólmozatlan benzin – Διαγωνισμός Προμήθειας υγρών καυσίμων (βενζίνης αμόλυβδης, πετρελαίου κίνησης, πετρελαίου θέρμανσης) για τα έτη 2027-2028-2029
Περιφέρεια Κεντρικής ΜακεδονίαςGreciaUnleaded petrolDiesel fuelHeating oilVencimiento en 28 díasPublicado el 27 ago 2026
Görögország – Kenőolaj és kenőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥGreciaLubricating oils and lubricating agentsVencimiento en 14 díasPublicado el 26 ago 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – Προμήθεια υγρών καυσίμων (πετρέλαιο κίνησης-πετρέλαιο θέρμανσης-βενζίνης) & λιπαντικών για τις ανάγκες του Δήμου Κιλκίς ετών 2026-2027 Τμήματα 1-9 Αρ. Μελ. ΚΟΠ22/2026»
ΔΗΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣGreciaFuelsHeating oilVencimiento en 31 díasPublicado el 24 ago 2026
Görögország – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – Προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών
ΔΗΜΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣGreciaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyFuelsLubricating preparationsVencimiento en 29 díasPublicado el 23 ago 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΘΗΒΑΙΩΝ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ - Α/Α Διαγωνιστικής Διαδικασίας 512087
ΔΗΜΟΣ ΘΗΒΑΙΩΝGreciaFuelsLubricating oils and lubricating agentsVencimiento en 21 díasPublicado el 20 ago 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2026
ΠΕΔΙΟ ΒΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗΣGreciaFuelsVencimiento en 30 díasPublicado el 20 ago 2026
Görögország – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ ΤΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΚΑΥΣΙΜΩΝ KAI ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ THN ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ΓΙΑ 3 ΕΤΗ
ΔΗΜΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥGreciaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyHeating oilPetrolVencimiento en 22 díasPublicado el 17 ago 2026
Görögország – Dízelüzemanyag – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥGreciaDiesel fuelUnleaded petrolHeating oilVencimiento en 16 díasPublicado el 16 ago 2026
Görögország – Fűtőolaj – Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης και καυσίμων κίνησης
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣGreciaHeating oilDiesel oilUnleaded petrolVencimiento en 17 díasPublicado el 13 ago 2026
Görögország – Dízelüzemanyag – Προμήθεια υγρών καυσίμων (πετρέλαιο DIESEL & αμόλυβδη) για τα ιδιόκτητα και μισθωμένα οχήματα & μηχανήματα έργου της Π.Ε. Βοιωτίας (Λιβαδειά και Θήβα), καθώς και πετρέλαιο θέρμανσης για τις ανάγκες των υπηρεσιών της Π.Ε.Β, για τρία έτη, προϋπολογισμού 941.251,75 άνευ ΦΠΑ 24% ( 1.261.462,36€ συμπεριλαμβανομένου δικαιώματος προαίρεσης 10% και ΦΠΑ 24%)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣGreciaDiesel fuelPetroleum and distillatesVencimiento en 15 díasPublicado el 11 ago 2026
Görögország – Dízelolaj – Προκήρυξη διεθνούς, ηλεκτρονικού, ανοικτού διαγωνισμού για τη σύναψη συμβάσεων προμήθειας καυσίμων κίνησης (προμήθεια diesel κίνησης CPV:09134100-8, προμήθεια αμόλυβδης βενζίνης CPV: 09132100-4) και πετρελαίου θέρμανσης, με CPV: 09135100-5 συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 282.496,80€, με ΦΠΑ 24% και δικαιωμάτων προαίρεσης 10%
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣGreciaDiesel oilUnleaded petrolHeating oilVencimiento en 11 díasPublicado el 11 ago 2026
Görögország – Dízelolaj – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ υγρών καυσίμων για την κίνηση μεταφορικών μέσων και την θέρμανση 2027-2029
ΔΗΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥGreciaDiesel oilUnleaded petrolHeating oilVencimiento en 14 díasPublicado el 11 ago 2026
Görögország – Ólmozatlan benzin – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΕΤΟΥΣ 2027
ΔΗΜΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣGreciaUnleaded petrolDiesel fuelHeating oilVencimiento en 18 díasPublicado el 11 ago 2026
Görögország – Dízelüzemanyag – Προμήθεια καυσίμων για το Δήμο Μήλου και τα Νομικά του Πρόσωπα για δύο χρόνια.
ΔΗΜΟΣ ΜΗΛΟΥGreciaDiesel fuelUnleaded petrolHeating oilVencimiento en 15 díasPublicado el 09 ago 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΓΩΝ. ΚΑΥΣΙΜΩΝ 2027-29
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣGreciaFuelsVencimiento en 15 díasPublicado el 09 ago 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027 ΚΑΙ 2028
ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑGreciaFuelsDiesel oilUnleaded petrolVencimiento en 21 díasPublicado el 06 ago 2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – Προμήθεια καυσίμων για τις ανάγκες του Δήμου, εκτιμώμενης αξίας 2.048.317,40 ευρώ χωρίς ΦΠΑ με δικαίωμα προαίρεσης έως 30% επί της εκτιμώμενης αξίας της σύμβασης.
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGreciaPetroleum and distillatesHeating oilDiesel fuelVencimiento en 7 díasPublicado el 05 ago 2026
Görögország – Fűtőolaj – Προμήθεια καυσίμων Δήμου Αλεξάνδρειας για δύο έτη
ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣGreciaHeating oilDiesel fuelUnleaded petrolVencimiento en 9 díasPublicado el 04 ago 2026
Görögország – Dízelolaj – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΡΙΑΝΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027, 2028
ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝGreciaDiesel oilHeating oilUnleaded petrolVencimiento en 8 díasPublicado el 02 ago 2026