Buscar licitaciones
Guardar búsquedaFuente de datos: Tenders Electronic Daily (TED) — licitaciones de la UE por encima del umbral.
La búsqueda abarca el título, la descripción y el nombre del órgano de contratación.
38 licitaciones encontrado
Görögország – Városiszilárdhulladék-ártalmatlanítási szolgáltatások – ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΧΩΡΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΦΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΧΥΤΑ) 2ΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Δ/ΝΣΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ 2ΗΣ Δ.Ε. ΝΟΜΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣGreciaUrban solid-refuse disposal servicesVencimiento en 37 díasPublicado el 31 ago 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2026-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΕ ΠΕΛΛΑΣGreciaSnow-clearing servicesVencimiento en 37 díasPublicado el 31 ago 2026
Görögország – Területek újrahasznosításával kapcsolatos szolgáltatások – ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΣΕ ΠΟΤΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΡΕΜΑΤΑ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣGreciaLand reclamation servicesHire of trucks with driverVencimiento en 47 díasPublicado el 31 ago 2026
Görögország – Területek újrahasznosításával kapcsolatos szolgáltatások – ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣGreciaLand reclamation servicesTree-cutting servicesTree pruning and hedge trimmingVencimiento en 48 díasPublicado el 31 ago 2026
Görögország – Takarítási szolgáltatások – ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΡΕΜΑΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (2026-2028)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣGreciaCleaning servicesVencimiento en 31 díasPublicado el 30 ago 2026
Görögország – Épülettakarítási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Καθαρισμού Κτιρίων, Συντήρησης Πρασίνου και Απεντόμωσης - Μυοκτονίας
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GreciaBuilding-cleaning servicesLandscaping work for green areasVencimiento en 33 díasPublicado el 30 ago 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΗΣ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026 - 2027
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝGreciaSnow-clearing servicesVencimiento en 26 díasPublicado el 27 ago 2026
Görögország – Takarítási szolgáltatások – Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για την κάλυψη των αναγκών της Γενικής Γραμματείας Αποκατάστασης Φυσικών Καταστροφών και Κρατικής Αρωγής για τις ανάγκες καθαρισμού κτιριακών χώρων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝGreciaCleaning servicesVencimiento en 26 díasPublicado el 27 ago 2026
Görögország – Városiszilárdhulladék-gyűjtési szolgáltatások – ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΤΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ- ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ- ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ - ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝGreciaUrban solid-refuse collection servicesRefuse recycling servicesBin-cleaning servicesVencimiento en 29 díasPublicado el 26 ago 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026-2027 ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΜΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣGreciaSnow-clearing servicesVencimiento en 34 díasPublicado el 26 ago 2026
Görögország – Épülettakarítási szolgáltatások – 1/26
ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣGreciaBuilding-cleaning servicesVencimiento en 28 díasPublicado el 25 ago 2026
Görögország – Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ (ΑΠΟΚΟΜΙΔΗΣ, ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΔΙΑΘΕΣΗΣ) ΑΣΤΙΚΩΝ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ
ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (ΟΤΑ)GreciaRefuse and waste related servicesVencimiento en 12 díasPublicado el 25 ago 2026
Görögország – Takarítási szolgáltatások – Διακήρυξη 02/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΝΟΧΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣGreciaCleaning servicesVencimiento en 26 díasPublicado el 25 ago 2026
Görögország – Hulladékszállítási szolgáltatások – ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΜΠΛΕ ΚΑΔΟΙ)
ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥGreciaRefuse transport servicesVencimiento en 29 díasPublicado el 25 ago 2026
Görögország – Takarítási szolgáltatások – ΑΡΙΘΜ. ΠΡΩΤ.:202604172 / 24-08-2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣGreciaCleaning servicesVencimiento en 30 díasPublicado el 24 ago 2026
Görögország – Épülettakarítási szolgáltatások – Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε 9 σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Αθηναίων
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝGreciaBuilding-cleaning servicesVencimiento en 19 díasPublicado el 20 ago 2026
Görögország – Takarítási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 28/2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ "ΜΑΜΑΤΣΕΙΟ"GreciaCleaning servicesVencimiento en 26 díasPublicado el 19 ago 2026
Görögország – Takarítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ
ΠΟΛΥΔΥΝΑΜΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣGreciaCleaning servicesVencimiento en 21 díasPublicado el 19 ago 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026-2030
Περιφέρεια Κεντρικής ΜακεδονίαςGreciaSnow-clearing servicesVencimiento en 14 díasPublicado el 12 ago 2026
Görögország – Köztisztasági hulladékszállítási szolgáltatások városi és vidéki területeken és kapcsolódó szolgáltatások – Διακήρυξη για την προχή υπηρεσιών καθαριότητας στους χώρους του Υπουργείου Εσωτερικών (τ. Εσωτερικών) για τα έτη 2026,2027,2028 και 2029
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝGreciaCleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related servicesBuilding-cleaning servicesVencimiento en 22 díasPublicado el 12 ago 2026