Iirimaa – Haridus- ja koolitusteenused – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Kirjeldus
Haridus- ja Koolitusnõukogud (ETBs) annab välja osalemiseks paneli kutse eRaamatute pakkumiseks Haridus- ja Koolitusnõukogude (ETBs) kooli- ja keskuste võrgustikule. Haridus- ja Koolitusnõukogud (ETBs) on seaduslikud asutused, millel on vastutus hariduse ja koolituse, noorte töö ja mitme teise funktsiooni eest. Varem tuntud kui Kutses Hariduskomiteed (VECs) ETBs hallavad ja opereerivad teise astme koole, täiendava hariduse kolleegiume, mitme usuliste rahvusvaheliste koole ja mitme täiskasvanute, täiendava hariduse ja koolituse keskusi, mis pakuvad hariduse ja koolituse programme. On 16 Haridus- ja Koolitusnõukogu, mis hallavad ja opereerivad üle 700 hariduse ja koolituse asukohti, sealhulgas: • 260+ teise astme kooli (koolide ja keskuste nimekiri on leitav http://www.etbi.ie/) • umbes 450 haridus- ja koolituskeskust • 19 Treeningukeskust • 27 Ühiskonna Rahvuskooli ETB koolid konsulteerivad paneli liikmetega ja valivad kõige sobivama(te) liikme(te) järgmistel kriteeriumitel: 1. eRaamatu soovitav vastavus õppekavale. 2. Klientteeninduse ja toetus 3. Võimekuse pakkuda/ülekanda massiliselt raamatute softkopeid õpilaste seadmetele 4. Lõplikult kulu Paneli liikmeks kvalifitseerumine ei tähenda lepingu väljaandmist ega seda, et mingit lepingut välja antakse.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIirimaaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTähtajaks on 7 päevaAvaldatud 26. aug 2026
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIirimaaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingTähtajaks on 25 päevaAvaldatud 26. aug 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IirimaaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesTähtajaks on 20 päevaAvaldatud 24. aug 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIirimaaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTähtajaks on 22 päevaAvaldatud 24. aug 2026